Шеф (2 сезон) (2013) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Шеф (2 сезон) (2013)
22 жовтня 2019

Про серіал Шеф (2 сезон) (2013) українською мовою:

Продовження серіалу про життя полковника міліції Віктора Расторгуєва, якого всі знають, як Шефа. Його поважають колеги і товариші по службі, бояться і ненавидять всі злочинці міста. Він - справжня загроза злочинного світу, так як основними його життєвими принципами є прагнення до справедливості, чесність і безпринципність по відношенню до тих, хто порушує закон і тривожить спокій мирних громадян.

У новому сезоні нашого героя чекає чимало значущих подій, а також маса проблем, пов'язаних із службою. З-за своєї жорсткості і багато в чому негнучкості, Шеф постійно відчуває складнощі у спілкуванні з тими, хто не схвалює його прямолінійність. Так що не варто дивуватися тому, скількох ворогів він встиг нажити.

Кожен з недругів Расторгуєва по-своєму небезпечний, однак, по-справжньому побоюватися варто тільки однієї людини - Максима Тихомирова, який не так давно "відкинувся" із в'язниці і задався метою повернути собі колишні позиції в світі криміналітету. Стрімкими темпами він повертає собі владу над містом і тільки Шеф може протистояти йому.

Оригінал: Шеф
Жанр: кримінальні, вітчизняні
Країна: Росія
Вийшов: 2013

Режисер: Олег Ларін, Анатолій Артамонов
Ролі: Андрій Чубченко, Кирило Полухін, Ян Цапнік, Ельдар Лебедєв, Тетяна Колганова, Сергій Квітневий, Тетяна Черкасова, Єлизавета Карнаух, Михайло Трясоруков, Поліна Буличова, Сергій Шкарбан, Владислав Резник, Ігор Павлов, Дмитро Бєлов, Костянтин Фісенко, Ганна Табанина, Євгенія Ігумнова, Дмитро Сутырин, Володимир Сута, Олексій Макрецкий, Олександр Загребін, Сергій Кошонін, Роман Притула, Дмитро Мурашев, Олександр Петров (X), Віктор Чупров, Руслан Кацагаджиєв, Гліб Челищев, Євген Булгаков, Максим Меркулов (II), Олександр Ситніков, Сергій Воробйов (IV), Олена Тепляшина, Євген Добряк, Ірина Обрезкова, Єгор Кутенков, Стенлі Красовицки

Дивитися серіал Шеф (2 сезон) (2013) в хорошій якості

Шеф (2 сезон) (2013)Шеф (2 сезон) (2013)Шеф (2 сезон) (2013)

Шеф (2 сезон) (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.