Фізрук (4 сезон) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1-4 сезон 16 серія

Про серіал Фізрук (4 сезон) українською мовою:

У минулих сезонах колоритний головний герой рятував свою кар'єру, репутацію шкільних вчителів і власних учнів, а от в сезоні 4 фізрук буде рятувати... театр! Здавалося б, «блатний» Фома не може мати ніякого відношення до храму мистецтва, але на початку серіалу «Новий Фізрук» глядачів, як і самого героя, чекає велике відкровення. Виявляється, загиблий батько чоловіка не був йому рідним. Також з'ясувалося, що біологічний батько героя живий-здоровий і живе в провінційному містечку Желєзногорськ, займаючи там посаду художнього керівника театру.

Ця звістка перевертає світ Фоми, який прагне негайно познайомитися з справжнім татом. Він зізнається собі, що все життя прожив без батька і не переживав з цього приводу, але зараз дуже хоче побачитися з ним наживо. І виїжджаючи з Москви на своєму «гелике», Фома і припустити не міг, що в провінційному Желєзногорську його чекають випробування крутіше, ніж випадали на його частку в столиці. Прибувши на місце, герой буде змушений не розборки з батьком влаштовувати, намагаючись дізнатися, чому той кинув їх з матір'ю багато років тому, а допомагати Ернесту Петровичу відстоювати права драматичного театру перед обличчям місцевих чиновників, спраглих знести будівлю, щоб замість нього вибудувати більш прибутковий торговий центр...

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Частка «Фізрука» у день прем'єри склала 31,4 серед телеглядачів Росії в аудиторії від 14 до 44 років. Це найкращий старт і абсолютний рекорд в історії ТНТ.
  • За даними TNS Росія, 7 квітня о 20:30 прем'єрна серія «Фізрука» по аудиторії від 14 до 44 років пройшла з часткою 31,8 в Москві. По аудиторії від 6 до 54 років частка трохи нижче, але все одно неймовірно висока: показники в Москві - 22,6, а частка у Росії - 23,8. Частка в молодіжної аудиторії від 18 до 30 років: 41,8 в Москві і 36,0 серед телеглядачів Росії.
  • Володимир Жеребцов, який зіграв роль хлопця Тетяни, в справжньому житті є чоловіком Анастасії Паніної.
  • Виконавцем треку «Так або ні» 34 серії є Дмитро Власкин.
  • В одній серії герой Артур Сопельник каже, що піде у Кадетська училище. Артур Сопельник виконував подібну роль в серіалі «Кадетство» (2006-2007).

Дивитися серіал Фізрук (4 сезон) в хорошій якості

Фізрук (4 сезон)Фізрук (4 сезон)Фізрук (4 сезон)

Физрук (4 сезон) 1-4 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Прикольний серіал
  • Женя
  • 15 листопада 2017 02:52
  • 0
Super дуже сподобалось

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.