Таємне життя Уолтера Мітті (2013)

Таємне життя Уолтера Мітті (2013) дивитися онлайн

The Secret Life of Walter Mitty

Про фільм Таємне життя Уолтера Мітті (2013) українською мовою:

Уолтер Мітті числиться в штабі відділу, що займається підбором відповідних ілюстрацій для журналу Life. Головний герой досить рано втратив саму близьку для себе людину. З його життя пішов батько. З того часу родина чоловіка складалася тільки з його улюбленої сестри і матері.

Робота героя кінострічки «Таємне життя Уолтера Мітті» давно не приносить йому задоволення. Час від часу він відволікається від реальності і несеться далеко у власні мрії. В них він постає перед оточуючими в найкращому образі. У мріях Уолтер бачить себе справжнім космонавтом, легендарним мандрівником і просто улюбленцем красивих жінок.

Не так давно на роботу до Мітті прийшла новенька співробітниця. Її звуть Шеріл Мелхоф. Дівчина тепер займає посаду бухгалтера. Чоловік ніяк не може наважитися підійти і познайомитися з предметом свого обожнювання. Зате в мріях Шеріл давно закохана в Уолтера.

Начальство підносить своїм співробітникам несподівану новину. Виявляється, наступний випуск журналу буде останнім номером у друкованому вигляді. Вигідніше буде надалі видавати його в електронному варіанті. З цієї причини станеться велике скорочення персоналу. Своє місце може втратити будь-хто.

Тому, кожен намагається зберегти за собою посаду. На межі звільнення знаходиться головний герой фільму. Йому доведеться пережити велику подорож, щоб продовжити працювати в журналі
Таємне життя Уолтера Мітті (2013)

Дивитися фільм Таємне життя Уолтера Мітті (2013) в хорошій якості

Таємне життя Уолтера Мітті (2013)Таємне життя Уолтера Мітті (2013)Таємне життя Уолтера Мітті (2013)

Невероятная жизнь Уолтера Митти (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.