Справа честі (2013) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Справа честі (2013)
22 жовтня 2019

Про серіал Справа честі (2013) українською мовою:

Напевно у сім'ї Назарових навряд чи б вийшло здійснити переїзд із заштатного містечка в прекрасну столицю, якщо б вони могли передбачати майбутнє, яке має трагічний розвиток подій. Але людьми завжди керують нездійсненні надії і кращі бачення. У центрі подій кінострічки виявилася історія долі двох братів, вони ж Олександр та Іван. Вона в одну мить змінюється з загибеллю батька, Петра Назарова.

Жодних якихось перспектив для своєї дорогої сім'ї не бачив він в цьому жалюгідному місті Первомайську. Хоча саме в цьому місці він зумів створити чудове домашнє тепло, при цьому сподіваючись підняти, а також виховати своїх синів. Але це місце поступово прийшло у цілковите запустіння. Що може чекати тут його молодих синів? Яка перспектива у житті? Що їм світить у своєму майбутньому? Одному не буде ніякого простору для майбутнього розвитку і кар'єрного зростання. А другий і так знаходиться на межі - того й гляди у в'язниці виявиться... Нове місце - а також нові друзі.

Вихід виявляється тільки один: кидати рідні пенати - і тільки крокувати вперед, на зустріч до омріяного майбутнього. Як глава сім'ї сказав - так воно повинно і бути. На початку все складалося досить таки благополучно. Ризикнувши усіма своїми заощадженнями, Петро став власником невеликого магазину побутової техніки на одному з найбільших ринків у Москві. Торгівля відразу налагодилося. Та й взагалі все якось почало налагоджуватися.

Ось тільки сини. Дуже різні хлопчаки були. Як ніби не рідні. Олександр - весь якийсь позитивний, має мету в житті. Докладе максимум зусиль, щоб вчитися. А Іван - як-то, відірви два викинь. Нічого крім близьких друзів не цікавить у цьому житті. Але незабаром все зміниться, їм доведеться разом домагатися справедливості.


Оригінал: Справа честі (2013)
Жанр: драми, вітчизняні
Країна: Росія
Вийшов: 2013

Режисер: Олексій Чистиків
Ролі: Олексій Чадов, Людмила Світовит, Андрій Чадов, Тетяна Яковенко, Агнія Дітковскіте, Сергій Жигунов, Тетяна Васильєва, Вікторія Толстоганова, Іван Агапов, Юлія Мельникова

Дивитися серіал Справа честі (2013) в хорошій якості

Справа честі (2013)Справа честі (2013)Справа честі (2013)

Дело чести (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.