Катерина. Зліт (2017) дивитися онлайн

Додано 27 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 12 серія

Про серіал Катерина. Зліт (2017) українською мовою:

Захоплюючий російський серіал розповість історію про одну з найвидатніших жінок в насиченій політичній галузі Російської Імперії.
Головній героїні випало стати знаковою людиною в розвитку величезної держави з насиченою і неоднозначною історією. Незважаючи на те, що правителька була жінкою, і багато хто спочатку не думали, що з цього буде толк, Катерині вдалося зробити практично неможливе. Сильна жінка з самого початку проявила себе як характерний управлінець, готовий йти на будь-які, навіть самі важкі зміни і реформи. На дворі нелегка ситуація – в Європі назріває серйозна війна, і потрібно максимально до неї готуватися.

У цей же самий час внутрішні, палацові справи залишають бажати кращого. Наближені люди готують змову, метою якої є повалення Катерини. У подібній ситуації мало хто зможе зберігати спокій духу, здорове мислення і приймати розумні рішення, що і робить ця велика жінка. В силу свого характеру та історичних рішень, прийнятих Правителькою, її стали називати Великою. Вороги її боялися, друзі та близькі – обожнювали. При цьому, мало хто знав про її сердечних справах, хоча на цьому фронті також розгорялися неабиякі бої...
Катерина. Зліт (2017)

Дивитися серіал Катерина. Зліт (2017) в хорошій якості

Катерина. Зліт (2017)Катерина. Зліт (2017)Катерина. Зліт (2017)

Екатерина. Взлет (2017) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.