Турецький транзит (2014) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 8 серія

Про серіал Турецький транзит (2014) українською мовою:

Зовні вони схожі, наче сестри-близнюки: одну звуть Рита і вона - багата, модна горожанка, другу кличуть Наташа і вона виросла в невеликому провінційному містечку. У кожної з героїнь нового кримінально-детективного російського серіалу "Турецький транзит" своє життя, свої тривоги і сподівання.

Але ось долі завгодно, щоб долі цих дівчат перетнулися. Так в одне і теж час обидві вони прилітають в теплу і галасливу Туреччину. Наташа, яку життя не балувало, промишляє не зовсім легальним бізнесом. Разом зі своїм приятелем, вони вирішують "бомбонуть" бандитів, які перевозять нелегальний товар з Туреччини в Росію. Після того, як справу зроблено, ушлая і хитра Наталія забирає всю здобич і залишає свого приятеля в дурнях.

І треба ж було такому статися, що саме в цей самий час, Рита випадково впавши втрачає пам'ять! Вона потрапляє складну ситуацію, адже ніхто з них навіть припустити не може, що це зовсім інша дівчина! Не здогадується про це і приятель Наташі, який теж прагне забрати йому належну частку! Так за ні в чому не винної Ритою починає справжня подвійна полювання! А як їй вдасться виплутатися з цього виру подій, дивіться захоплюючому серіалі "Турецький транзит"!

Дивитися серіал Турецький транзит (2014) в хорошій якості

Турецький транзит (2014)Турецький транзит (2014)Турецький транзит (2014)

Турецкий транзит (2014) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.