Турецький транзит (2014) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Турецький транзит (2014)
22 жовтня 2019

Про серіал Турецький транзит (2014) українською мовою:

Є на світі дві дівчини – одну звуть Наташа, другу Рита. Ці дві дівчини дивно схожі , як дві краплі води. Хочеться відзначити, що волею долі зіткнулися вони на турецькому курорті.

Наташа – типова провінціалка, а Рита – заможна дама. Зі своїм напарником Наташі вдається дізнатися про перевезення в Росію заборонених товарів з Туреччини, і вони хочуть пограбувати турецьких бандитів. Лиходійський план вдається втілити в життя і провінціалка, впевнено обдуривши власного напарника, тікає з країни разом з грошима. Рита потрапляє в катастрофу, де вона втрачає пам'ять від травми. Ті бандити, яких пограбувала Наташа, і не підозрюють, що напали на слід абсолютно не тієї дівчини.

Про це не знає і напарник Наталії, який бажає всіма силами повернути власні гроші. Рита не розуміє нічого з того, що відбувається, однак всіма силами намагається сховатися від переслідувачів. Як же дівчина зуміє уникнути смертельної небезпеки як вона зуміє втекти від переслідувачів? Цікавий серіал для всіх любителів детективів.

Оригінал: Турецький транзит
Жанр: детективи, кримінальні, вітчизняні
Країна: Росія
Вийшов: 2014

Режисер: Мурад Алієв
Ролі: Євген Добряк, Олена Дудіна, Надія Азоркина, Фаридуншо Рахматуллоев, Бесо Гатаев, Яніна Студилина, Юлія Мельникова, Борис Щербаков, Олександр Лобанов, Лариса Кадочникова

Дивитися серіал Турецький транзит (2014) в хорошій якості

Турецький транзит (2014)Турецький транзит (2014)Турецький транзит (2014)

Турецький транзит (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.