Сильна слабка жінка (2010)

Сильна слабка жінка (2010) дивитися онлайн

Про фільм Сильна слабка жінка (2010) українською мовою:

Можна сказати, що доля врятувала Олену від невдалих відносин, хоч дівчина і мріяла кілька останніх років про те, щоб створити сім'ю з актором місцевого драматичного театру, від якого божеволіли сотні красунь. Микола Черкасов був, на вигляд, мужнім і доброю людиною, що вражає майстерністю акторської роботи. Але проблема полягала в тому, що Коля мав почуття до сестри головної героїні вітчизняного кінопроекту «Сильна слабка жінка». Маша так само була не проти відносин з настільки популярним чоловіком, але відразу після весілля в новій сім'ї стали відбуватися справжні драми.

Пан Черкасов, піддаючись флірту з боку численних фанаток, надавався до любовних утіх «на стороні», при цьому, не особливо приховуючи факт постійних зміни перед дружиною. Чоловік розумів, що у Маші просто немає вибору, адже дівчина практично повністю від нього залежить. Але людина є настільки вразливим створенням, що не зможе довго терпіти подібне зрада.

Подружжя розлучаються, але тут на горизонті з'являється інший хлопець, який відразу ж звертає увагу на нещасну Машу. А Лена в цей час думає, як будувати подальшу долю.

Дивитися фільм Сильна слабка жінка (2010) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Сильна слабка жінка (2010)

Дивитися фільм Сильна слабка жінка (2010) в хорошій якості

Сильна слабка жінка (2010)Сильна слабка жінка (2010)Сильна слабка жінка (2010)

Сильная слабая женщина (2010) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.