Джентельмени удачі (1971) дивитися онлайн

Про фільм Джентельмени удачі (1971) українською мовою:

Завідувачу дитячим садом Трошкіну просто фатально не щастить: він виявився як дві краплі води схожим на відомого бандита Доцента, який вкрав шолом Олександра Македонського.
План такий: міліція впроваджує доброго і порядного Трошкіна у злодійське середовище, де йому нічого не залишається, як зображати з себе двійника-лиходія, лякаючи всіх і вся. З плином часу він так чудово входить в роль, що сам починає приходити від цього в жах. Між тим, життя його загрожує величезна небезпека, тому що на волі все ще залишається його двійник.

Вражаюча, дивовижна, іскрометна, безжурна, вічна і жива комедія Джентльмени удачі не дарма протягом вже 40 років тримає марку і не втрачає свою самобутність. Вже стільки часу пройшло з моменту появи цієї приголомшливої комедії, але вона і сьогодні не втрачає свою актуальність і не старіє, а тільки набирає обертів і велику повагу з боку глядачів різних поколінь. До цієї комедії можна впевнено використовувати думка про те, що класика ніколи не старіє. Це легендарний фільм, і саме так має звучати справжня комедія: потужно, блискуче і урочисто. Цей фільм поза епохи для перегляду в будь-якій компанії.

Дивитися фільм Джентельмени удачі (1971) в хорошій якості

Джентельмени удачі (1971)Джентельмени удачі (1971)Джентельмени удачі (1971)

Джентльмены удачи (1971) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.