Мила Френсіс (2013)

Мила Френсіс (2013) дивитися онлайн

Frances Ha

Про фільм Мила Френсіс (2013) українською мовою:

Режисер і сценарист Ноа Баумбах, який доклав руку до створення анімаційних фільмів Мадагаскар 3 і Незрівнянний містер Фокс, дарує глядачам своє нове творіння 2013 року під назвою Мила Френсіс, зняте в набирає популярність стилі інді-комедії. Головна героїня фільму Френсіс Ха - безжурна мешканка Брукліна. Вона весь час занурені у свої фантазії, тому поки її життя складається не найкращим чином, вона все одно продовжує вірити в краще, і прагне до своєї мрії - стати танцівницею.

Після того, як від неї з'їхала її сусідка і краща подруга Софі, Френсіс відправляється в подорож по чужих квартирах: вона недовго живе з двома галантними молодими людьми, потім переїжджає в рідній Сакраменто, а після навіть робить поїздку у Францію. І все це відбувається лише з однією метою - розібратися в собі і своєму житті, зрозуміти, чого вона хоче і куди прямує. Зворушлива і непосидюча Френсіс, роль якої виконала чарівна Грета Гервіг, буде близька по духу тим, хто знаходиться на порозі своєї зрілості: молодість ось-ось скінчиться, а розчарування слідують одне за іншим... Але відчай - доля слабких, тому Френсіс насолоджується кожною прожитою хвилиною, незважаючи на всі помилки, які вона, то і справа здійснює на своєму шляху.

Френсіс Ха / Мила Френсіс (2012) знятий у чорно-білій реалістичною і трохи розмитою манері, всі вчинки і жести виглядають природно, ніби це і не кіно зовсім, а якась документальна кінохроніка. Звідси ефект присутності, занурення в неорганізовану і навіжену життя молодої героїні. Френсіс Ха - лірична чорно-біла комедія про дівчину, яка намагається знайти своє місце в житті. Як і в реальності, ніхто не може сказати, чи увінчаються ці пошуки успіхом або розтягнутися на багато років. Глядачеві, як і головної героїні цієї драматичної комедії, залишається тільки сподіватися на краще.
Мила Френсіс (2013)

Дивитися фільм Мила Френсіс (2013) в хорошій якості

Мила Френсіс (2013)Мила Френсіс (2013)Мила Френсіс (2013)

Милая Фрэнсис (2012) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.