Двійник (2013) дивитися онлайн

The Double

Про фільм Двійник (2013) українською мовою:

Нескінченні коридори, як тунелі, освітлені тьмяним світлом брудних лампочок, темні вагони поїздів у метро і житло головного героя драматичного трилера Двійник (2013), що нагадує кімнату в сірому гуртожитку, і серед усього цього Саймон, який просто унікальний по своїй непомітності. Його не пам'ятає навіть працює роками охоронець в його офісі. Вся його життя, якщо її можна назвати такою, сіра, одноманітна, а найдивовижніше те, що Саймон, вірить, що може зайняти чуже місце в абсолютно порожньому вагоні. Єдиним просвітом у його житті є його колега і сусідка, за якою він спостерігає кожен вечір, і весь день, коли в будинку навпроти вона сидить за своїм робочим столом. Всі прояв почуттів - щодня приходити до неї і копіювати документи. І так продовжується на протязі семи років.

І ось тільки Саймон вирішується зробити хоч якийсь крок у своєму житті і житті всього офісу з'являється Джейсон, якій за своїм виглядом точна копія Саймона, при вигляді якого герой фільму Двійник (2013) відразу ж втрачає свідомість, але всередині дана особистість абсолютна протилежність. Сміливий, розумний, хитрий і чарівний Джейсон відразу ж стає улюбленцем всього офісу. Спочатку вони навіть дружать, але коли Джейсон починає віднімати у Саймона його життя, всі їхні стосунки перестають бути дружніми, а стають все більш небезпечними і непередбачуваними. Як тут не зійти з розуму? Але є вихід - виняток із системи.

Варто дивитися фільм Двійник (2013), який розповість, як зміниться життя непримітного офісного працівника, після його зустрічі зі своєю копією в похмурому злободенному світі сірих будівель і похмурих, наче в імлі, коридорів. Дане кіно знято за мотивами роману відомого класика Федора Достоєвського «Двійник». Зустріч двох абсолютно ідентичних зовні і різних всередині людей вже неодноразово розглядалася в кінематографі, і один з прикладів цього захоплюючий іспанський трилер Ворог. Навіть не дивлячись кіно, стає ясно, що зустріч ця ні до чого доброго не призведе.
Двійник (2013)

Дивитися фільм Двійник (2013) в хорошій якості

Двійник (2013)Двійник (2013)Двійник (2013)

Двойник (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.