Контроль (2013) дивитися онлайн

Control

Про фільм Контроль (2013) українською мовою:

Китайський захоплюючий трилер Контроль (2013) від режисера Кеннета Бі, де головний герой звичайний страховик Марк розповідає історію, в яку він влип. Не варто думати, що він поганий хлопець. Все це з любові до психічнохворий матері, якій потрібно щосекундна опіка, щоб забезпечити їй гідне існування. Дії переносять глядачів в самий кінець історії, коли на Марка нападають люди зі злочинної організації під назвою «Тигр», і він розповідає, як усе було.

Починається все з знахідки, коли головний герой фільму Контроль (2013) випадково знаходить у себе під столом конверт з дуже важливими документами, і це означає, що йому доведеться збрехати в суді, приховавши махінації своєї страхової компанії. Натомість він отримає посаду помічника керуючого. З цієї хвилини починаються його неприємності. На превеликий жаль з його рахунку вкрадено всі заощадження, а на телефон починають приходити повідомлення від незнайомої людини, який загрожує його викрити, і тим самим ставить під загрозу безпеку і благополуччя не тільки своєї матері, але і його самого. Марку нічого не залишається, як йти у нього на поводу і виконувати всі його забаганки, однією з яких є пограбування банку.

Будь-які спроби вирватися з цього кола ні до чого не приводять, але втішає тільки те, що під ковпаком не він один. Тепер у Марка з'явився союзник і як знати, може удвох їм вдасться вийти з-під цього мимовільного, але фактично тоталітарного контролю. Фільм Контроль, який вийшов на екрани в 2013 році, повідає про те, як благі наміри, самі того не бажаючи, можуть призвести до низки просто жахливих неприємностей.
Контроль (2013)

Дивитися фільм Контроль (2013) в хорошій якості

Контроль (2013)Контроль (2013)Контроль (2013)

Контроль (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.