Місія неможлива: Фолаут (2018)

Місія неможлива: Фолаут (2018) дивитися онлайн

Mission: Impossible - Fallout

Про фільм Місія неможлива: Фолаут (2018) українською мовою:

Виконуючи минулу місію в Берліні, Ітан Хант зробив непростий вибір між життям однієї людини і долями мільйонів невинних громадян. І тепер минуле нагадує герою про себе - з'являються різні наслідки його вчинку, які ось-ось спровокують нову катастрофу. Команда Ітана поповнилася новими членами і, встигнула обзавестися впливовими союзниками, вона стала набагато сильніше. Здається, таким складом можна легко виконати будь-яке завдання, але чергова місія може поставити героїв в глухий кут.

З фільму «Місія нездійсненна: Фолаут» ми дізнаємося, що перед виконанням чергового завдання команда Ханта чітко спланувала кожен крок. Але, як це зазвичай буває, план не вдалося реалізувати. Тепер, коли доводиться імпровізувати, потрібно діяти сміливо і швидко, адже у команди Ітана з'являється ще один нещадний ворог - час. Ситуація ускладнюється ще й тим, що дві спецслужби об'єднують зусилля, щоб протистояти Ханту і його союзникам, не кажучи вже про те, що в цьому протистоянні герою доведеться зіткнутися з дівчиною, до якої він завжди був небайдужий. І якщо літаючі в повітрі кулі не лякають секретного агента, то перспектива вбити кохану йому як мінімум не подобається.

Дивитися фільм Місія неможлива: Фолаут (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

 • Том Круз тренувався протягом року, щоб самому виконувати на знімальному майданчику всі трюки.
 • Том Круз серйозно травмував ногу під час зйомок. Керівники фільму вирішили призупинити знімальний процес на кілька місяців.
 • Том Круз навчився професійно управляти вертольотом, щоб всі кадри з ним знімалися вживу з мінімальним використанням спецефектів і зеленого екрану. При цьому всередині кабіни на зйомках польоту його вертольота не було оператора. Камери кріпилися зовні на спеціальних укріплених стійках, а також всередині гвинтокрилої машини.

Дивитися фільм Місія неможлива: Фолаут (2018) в хорошій якості

Місія неможлива: Фолаут (2018)Місія неможлива: Фолаут (2018)Місія неможлива: Фолаут (2018)

Миссия невыполнима: Последствия (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

 • Дмитрик
 • 5 жовтня 2018 18:41
 • 0
Знято просто шикарно! Трюки шикарні, в цьому плані око радіє і в кіно варто йти, але в плані сценарію, тут все складніше. Цікаво починається майже під самий кінець, а до цього якось все невиразно. Але в цілому, на один раз цілком зайде.
 • Магістр
 • 23 вересня 2018 01:42
 • 0
можу назвати фільм хорошим, але немає тієї інтриги що була раніше, якоїсь іскри якщо хочете не вистачає. пам'ятаю перші частини як дивився затамувавши подих, а далі це перетворюється в серіал і інтрига втрачається. і не дивлячись на те, що кожна частина оповідає про щось нове, але як мені здається, актори вже нагодовані зйомками і як раніше входити в роль вже не можуть, думають виключно про гонорари, все перетворили в рутину. принаймні іншого виправдання для них не знаходжу. :) в цілому до перегляду рекомендую, але тільки в разі якщо нічого дивитися. а за фактом зараз нічого дивитися, хіба старі фільми переглядати :)
 • Фантом
 • 8 серпня 2018 16:21
 • 0
Ось подобається мені цей хлопець! Кожна серія якісніше попередніх, і кожен раз сам виглядає все краще. Як доказ того, що після 40-ка життя може тільки починатися). Головне, бути в тонусі, щоб не роз'їдати і не розслаблятися. І де тільки він мотивацію бере. Упевнений, буде круте кіно. Обов'язково до перегляду!

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.