Надія не згасне (2013)

Надія не згасне (2013) дивитися онлайн

All Is Lost

Про фільм Надія не згасне (2013) українською мовою:

Американська драма Надія не згасне (2013) - фільм одного актора, яким став Роберт Редфорд, він в якості режисера отримав Оскар за свій дебютний фільм і знайомий глядачеві по грі в картині Брудні ігри і режисури фільму Змовниця. Вже немолодий, але фізично здоровий і високий актор чудово вжився в роль бувалого морського вовка - головного персонажа фільму Не згасне надія. Основною ідеєю фільму, творці позиціонують гасло «Ніколи не здавайся». Адже на долю головного героя випала доля боротьби за виживання в складних життєвих обставинах.

У пошуках тиші, спокою і зближення з природою, вже немолодий власник розкішної яхти відпочиває на спокійних хвилях Індійського океану. Але попереду його чекає сутичка з силами природи, у яких він може стати жертвою. Фільм психологічно дуже напружений, у ньому відсутні діалоги, а всі моральні та емоційні переживання Р. Редфорду доводиться показувати без слів, а на таке майстерність здатний далеко не кожен актор. Головний герой залишається один на один зі стихією, виявляє життєву стійкість, кмітливість і надзвичайну жагу до життя. Головний персонаж на власному прикладі показує, що найбільш важливим у житті людини є далеко не дорогі яхти та інші принади розкішного життя. Адже самі найдорожче для кожної людини - це зовсім не речі. Заради тих, хто чекає його на березі, герой робить все можливе, щоб вижити. Але в цьому фільмі виживання трактується не тільки як порятунок своєї шкури. Герой не втрачає свого морального обличчя перед лицем небезпеки, він зберігає здоровий розум і волю до життя, то, що і робить його людиною, не дивлячись ні на що.

Цінність життя, людська витримка і віра в надію, коли, здавалося б, місця для неї вже зовсім немає - головний предмет розповіді фільму Не згасне надія (2013). Велична музика, відмінні прийоми візуалізації і незрівнянна гра єдиного актора відрізняють цю кінострічку в стилі книги «Старий і Море» Хемінгуея. Загартований життям, Роберт Редфорд чудово впорався з роллю морського вовка, який проявляє небувалу людську витримку та сміливість у протистоянні злу долю.
Надія не згасне (2013)

У головних ролях

Дивитися фільм Надія не згасне (2013) в хорошій якості

Надія не згасне (2013)Надія не згасне (2013)Надія не згасне (2013)

Не угаснет надежда (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.