Виживання в дикій природі і екстремальних умовах

Драматичні історії, які розповідають про тих чи інші екстремальні ситуації, в яких опинилися люди, завжди користуються підвищеним попитом у глядачів. Справа в тому, що лякає невідомість, вона наче магнітом притягує людей. Кращі фільми про виживання в хорошій якості дозволяють їм з боку подивитися на техногенні, природні, соціальні та військові лиха і екстремальні ситуації. Все це може статися і в їх житті, чого вони дуже бояться. Але їм цікаво дивитися, як у цих ситуаціях намагаються вижити інші люди. Одні персонажі виявляють величезну волю до життя, а інші вважають ситуацію безнадійною і вважають за краще здатися. Але найцікавіше, ніхто з фанатів такого кіно не знає, як поведе себе, якщо по волі долі виявиться в ролі «виживати».

У школі нам розповідали, що людина може прожити без повітря п'ять хвилин, без води – п'ять діб, на семидесятиградусной спеці – годину, а на лютому холоді – три години. Але виявляється, що в екстремальних умовах у людей можуть включатися приховані резерви організму і тоді вони переходять межі можливого. Правда не всі, а лише найбільш мужні, вольові, борці, що всіма силами чіпляються за життя .

Багато новинок кіно про виживання і стрічки минулих років засновані на реальних подіях. Наприклад, драма «В диких умовах» розповідає про дивовижну молодого чоловіка Крістофері МакКэндлессе, Будучи цілком забезпеченим, він не хотів визнавати, що матеріальні цінності повинні бути головними в сучасному суспільстві. В один прекрасний день Крістофер пожертвував всі свої заощадження на благодійність і став волоцюгою. Два роки він мандрував по Америці і Мексиці. Останнім його притулком стала пустельна сувора Аляска – ідеальне місце для виживання людини в диких умовах, особливо в пустинній місцевості в старому автобусі. Саме так він і прожив чотири місяці, борючись з голодом і небезпеками, які таїть у собі цей суворий край.

Левова частка кінокартин даної тематики побудована на вимислах. Як правило, це фільми-катастрофи, виживання на незаселених островах (типу Ізгоя), фантастика, пригоди, трилери. Головні герої опиняються далеко від цивілізації, один на один з дикою природою, змушені боротися за своє виживання в постапокаліптичних умовах не лише з численними труднощами і перешкодами, але і з самими собою. Великий інтерес представляють документальні фільми, в яких розповідаються реальні історії з спогадами самих учасників, а також очевидців.Ми підібрали для Вас найцікавіші стрічки цієї тематики. У нас Ви можете дивитися онлайн фільми про виживання безкоштовно, в хорошій якості.
Фільми онлайн » Підбірки » виживання в дикій природі і екстремальних умовах

виживання в дикій природі і екстремальних умовах дивитися онлайн