Поводир (2014) дивитися онлайн

Povodir

Про фільм Поводир (2014) українською мовою:

30-ті роки, Україна. Маленький десятирічний хлопчик Поводир онлайн водить старого сліпого кобзаря, відганяючи від нього небезпеку і намагаючись так само і самому втекти від переслідувачів, які почали полювання за його головою. Як же хлопчиська угораздило потрапити в таку історію?

Майкл Шемрок - американець, за фахом інженер, якою всупереч тренду того часу, не вважає Америку раєм і світом безмежних можливостей. Він - один з тих небагатьох жителів США, які тяжіють до ідей соціалізму. У підсумку він вирішує переїхати в Харків, і робити активний внесок у розвиток комуністичної держави. У цьому місті він полюбив місцеву актрису Ольгу Левицьку, яку так само собі в дружини хоче роздобути комісар червоної армії. Так трапляється, що американець незабаром гине. Його син залишається зовсім один. Єдиний хто згодний його прийняти - сліпий кобзар, і то, лише тому, що йому банально потрібен поводир.

Подорож хлопця і сліпого буде наповнений небезпеками, екшену, стріляниною і погонями. І все це буде відбуватися на тлі історичних для України подій.

Дивитися фільм Поводир (2014) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Для зйомок в епізодах Олесь Санін запросив кілька десятків незрячих і кобзарів. Також у фільмі зіграв бандурист Тарас Компаніченко. Харківського поета Михайля Семенка зіграв Сергій Жадан. Він з'являється в кадрі на кілька секунд, читає вірші.
  • Для Станіслава Боклана і декількох кобзарів замовили спеціальні лінзи з США. У них актори нічого не бачили.
  • Дружину Івана Кочерги зіграла дружина режисера Ірина Саніна. Героїня живе в дерев'яному будинку на острові, куди важко дістатися. Для зйомок будинок побудували на Дніпрі і замовили для неї спеціальний дах. Майстри постелили на будинок старий дах з будинку-музею Шевченка.
  • Для зйомок відновили перший трактор Харківського тракторного заводу, випущеного в 1931 році. Він 50 років простояв на постаменті перед підприємством. Потім його здали на металобрухт. Для зйомок трактор полагодили, тепер він їздить. Також відновили паровоз і шлях для нього. Шили спеціальний одяг, зокрема 200 пар чобіт для кобзарів.
  • Роль поводиря виконав 10-річний американець Антон Святослав Грін. Олесь Санін вибрав його з 200 претендентів на роль.

Дивитися фільм Поводир (2014) в хорошій якості

Поводир (2014)Поводир (2014)Поводир (2014)

Поводирь (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • deputate
  • offline
  • 28 листопада 2017 22:53
  • 0
відеео недоступне. Чому?

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.