Багно (2013) дивитися онлайн

Filth

Про фільм Багно (2013) українською мовою:

Любителям таких фільмів, як американська комедія Муві 43, культова драма На голці, російське кіно ДухLess, безсумнівно, прийде по душі новину, що в 2013 році на екрани вийшла екранізація книги Ірвіна Велша «Лайно». Зважився на такий подвиг режисер Джон Бейрд, який і подарував глядачеві цей чудовий шедевр, названий просто Багно (2013), в якому подається хмільна і по-справжньому аморальне життя шотландського поліцейського Брюса Робертсона, роль якого виконав актор Джеймс Макевой. Кримінальна драма Багно, до речі, може по праву вважатися величезним поштовхом у кар'єрі Джеймса, який до цього буквально потопає в одноманітних фільмах і образах.

Головний герой фільму Багно, який вийшов на екрани в 2013 році, – особистість суперечлива й наскрізь прогнила. Для нього не залишилося нічого святого в цьому світі. Він йде по головах, не замислюючись про те, що робить боляче тим, хто залишається позаду нього. Йому не цікаві моральні муки, сльози і біль близьких до нього людей. Він такий, який він є, і мінятися не збирається. З одного боку поліцейський Брюс Робертсон веселий і милий. Він живе повноцінним життям, спілкується з потрібними людьми і мріє про те, щоб до нього повернулася дружина з дитиною. Але всередині Брюса лише порожнеча, бруд, лайно, яке буквально лізе з усіх щілин. Він алкоголік, корупціонер, збоченець і наркоман.

Заради досягнення власної мети, головний герой кримінальної драми Багно (2013), не соромлячись, плете інтриги, обманює, зраджує, знищує. В даний момент він мріє тільки про підвищення, а для цього йому треба розкрити вбивство китайського хлопчика. І глядачеві, увагу якого залучить ця якісна, психологічна драма, що розповідає про продажного шотландського поліцейського, доведеться протягом усього фільму спостерігати за збоченими оргіями головного героя, за його знищенням всього хорошого в собі, якщо це колись було.
Багно (2013)

Дивитися фільм Багно (2013) в хорошій якості

Багно (2013)Багно (2013)Багно (2013)

Грязь (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.