Інша Боварі (2014)

Інша Боварі (2014) дивитися онлайн

Gemma Bovery

Про фільм Інша Боварі (2014) українською мовою:

Мартен Жубер – французький письменник, який не отримав популярності в Парижі і вирішив повернутися на свою тиху батьківщину в село. Однак нормандське село затісне де розігралася уява Мартена, адже письменник довго захоплювався серйозною літературою, а тут навіть немає і найменшого події для створення стоїть літературного шедевра.

Але незабаром життя письменника змінюється: в сусідньому будиночку селиться англійська подружжя Бовері. Цих людей звати як відомих персонажів творіння Флобера, причому здається, що парочка проходить такий же шлях, як і літературні герої. Правда, Джемма Бовері не обізнана з літературним твором, а тому не свідомо копіює свою візаві.

Мартен показує Джеммі, як пекти хліб, знайомить із місцевими краєвидами і пам'ятками і швидко помічає, як починає закохуватися в цю незвичайну жінку. Тільки крім чоловіка-англійця, у Джемми з'являються відносини з місцевим молодим лордом, а потім і Мартіном. Джемма починає поводитися дивно, але всі чоловіки уражаються її безпосередністю і красою, а тому готові легко жертвувати власним його і власною гордістю. Джемма ж повторює долю власного літературного прототипу і ламає життя кільком людям.

Дивитися фільм Інша Боварі (2014) в хорошій якості

Інша Боварі (2014)Інша Боварі (2014)Інша Боварі (2014)

Джемма Бовери / Другая Бовари (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.