Не покидай мене, Любов (2014)

Не покидай мене, Любов (2014) дивитися онлайн

Не покидай мене, Любов (2014)
22 жовтня 2019

Про фільм Не покидай мене, Любов (2014) українською мовою:

Любі всього близько 35-ти років. Причому, 15 років свого життя вона змушена була жити самотньо. Вона самотужки піднімала свого улюбленого сина Степу. Вся село цінує і поважає Любу. Багато раз приходять, щоб знайти у неї потрібну пораду або практичну допомогу.

Люба працювала секретарем сільської ради. Однак звичний стиль життя Люби порушило повернення її колишнього залицяльника - Віктора. Він прибув у село в ролі нового дільничного поліцейського і відразу ж почав доглядати за Будь. З цього дня вся особисте життя Любові піддалася постійного обговорення з боку більшості жителів села.

Погіршує ситуацію несподіване повернення з далекої і тривалої поїздки Миколи - людини, який був батьком сина Люби і якого вона продовжує любити всі ці роки.

Знову положення справ змінилося після того, як Микола зміг випадково познайомитися з сином Люби (і своїм рідним сином) - Степаном. Цей чоловік і хлопчик почали спілкуватися, не здогадуючись про те, що їх об'єднують родинні зв'язки. Що ж призвело до того, що 15 років тому Микола вирішив залишити свою молоду дружину і маленького синочка?

Назва фільму: Не покидай мене, Любов
Країна: Росія
Рік стрічки: 2014
Жанр фільму: Мелодрама
Дата виходу: 10 березня 2014
Тривалість: 01:34:07

Режисер: Роман Фокін
Головні ролі: Яна Шівкова, Володимир Шевельков, Максим Коновалов, Ганна Банщикова, Микита Степанов, Василь Бойдак, Олексій Шеметовец, Василь Кубекин, Микита Скоморох, Алеся Пухова

Дивитися фільм Не покидай мене, Любов (2014) в хорошій якості

Не покидай мене, Любов (2014)Не покидай мене, Любов (2014)Не покидай мене, Любов (2014)

Не покидай меня, Любовь (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.