Гюльчатай: Заради любові (2 сезон)

Гюльчатай: Заради любові (2 сезон) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 4 серія

Про серіал Гюльчатай: Заради любові (2 сезон) українською мовою:

Глядачі довго перебували в млосно очікуванні і ось диво сталося! Довгоочікуване продовження побачило світло, і сьогодні ми пропонуємо вам серіал «Гюльчатай 2 сезон. Заради любові» 2014 дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості всі серії. Що ж новенького приготували нам творці серіалу? Події відбуваються через кілька років після весілля Гюльчатай і Віті. Живеться їм разом чудово, удвох вони виховують Сашку, і є лише одна проблема, яка зрідка нагадує про себе.

Відсутність спільних дітей часто є приводом для розладів і взаємного нерозуміння. Паша і Жанна також живуть разом, і їх життя з боку виглядає цілком щасливою. Але якщо придивитися, то можна помітити, що не так у них все добре. Постійні непорозуміння, сварки і скандали - любов давно забула дорогу в їх будинок. Жанна пиляє чоловіка, а Паша тепер в повній мірі усвідомив, що справжню дівчину мрії він втратив тоді, кілька років тому.

Єдина радість у його житті - спілкування з сином. І якщо довгі роки він вважав, що зможе змиритися з обставинами, жити в мирі і злагоді з нелюбою жінкою, то тепер раптом усвідомив, що його це категорично не влаштовує. Він приймає рішення знову боротися за свою любов, шукати спосіб знову бути з коханою Гулей та їх синочком Сашею.

Сама Гюльчатай теж рада тому, що Паша спілкується з сином, адже Вітя для дитини як був чужою людиною, так і залишився. І, незважаючи на любов до Гулі, до її дитині він відноситься саме як до чужого. А останнім часом вона відчуває, що чоловік почав віддалятися від неї. Паша ж - навпаки. Він всім виглядом демонструє своє каяття і готовність усіма силами боротися за щастя з коханою.
Гюльчатай: Заради любові (2 сезон)

Дивитися серіал Гюльчатай: Заради любові (2 сезон) в хорошій якості

Гюльчатай: Заради любові (2 сезон)Гюльчатай: Заради любові (2 сезон)Гюльчатай: Заради любові (2 сезон)

Гюльчатай: Ради любви (2 сезон) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.