Закохані жінки (2015) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Закохані жінки (2015)
22 жовтня 2019

Про серіал Закохані жінки (2015) українською мовою:

Подруги дитинства, Катя, Тамара, Світлана і Женя, тридцятирічні дами в самому розквіті сил. Всі вони родом з передмістя великого міста, яке так і залишилося для жінок справжньою батьківщиною і постійним місцем проживання. Закінчивши школу, дівчата роз'їхалися на навчання, але незабаром знову повернулися до рідного передмістя, оселилися в милому затишному невеликому містечку, де було досить зручно жити, адже до Москви було дуже близько. Доїхати до столиці не складало труднощів. Будинок, який залишився Тамарі після смерті батьків, і де вона оселилася жити – це місце постійних зустрічей подруг, їх своєрідний клуб, можна сказати навіть затишне гніздечко подруг. Жінки ще зі шкільної лави звикли ділитися своїми перемінами в житті, обговорювати цікаві новини. Після повернення з навчання в містечко нічого не змінилося – подруги як і раніше ділилися один з одним усіма секретами.

Чудовий лікар Катерина, ідеальна турботлива мати двох діток Тамара, успішний відомий юрист Світлана і Женька – ріелтор з торгівлі нерухомістю. Жінки, як і всі представниці слабкої статі, мріють бути коханими і кохати, знайти в кінці кінців того єдиного і неповторного. Але, на жаль, у кожної з подруг стосунки, м'яко кажучи, не складаються, іноді доходити навіть до драматизму. Це життя, бо бувають і злети, і падіння, страждання і самотність. Але життя здатне самостійно все розставити по своїх місцях. Жінки впевнені, що все можна подолати, якщо в житті є справжня любов, якщо є поруч сильна чоловіча рука допомоги, якщо постійно є мужнє плече, на яке можна поплакатися у важкі хвилини.

Глядач має можливість пізнати жінок в моменти складних життєвих ситуацій. Кожна з подруг постійно з чимось бореться, конфліктує: з оточуючими чужими людьми, з близькими та рідними, всередині самої себе. Але кожна жінка активно шукає справжню взаємну любов, якщо бачить її перспективу – бореться за неї. Але основу серіалу становить той момент, коли долі подруг переплітаються дивним і несподіваним чином. Це і є переломний момент серіалу.

Персонажі переживають життєві перемоги й поразки, щиру радість і чисте жіноче щастя, справжні страждання і гіркоту самотності. Але головне, що жінки не дивлячись ні на що незмінно підтримують один одного. Коли сюжет переростає в хвилюючу кульмінацію і зовсім несподіване закінчення серіалу з роздільною здатністю більшості, здавалося б, нерозв'язних ситуацій, жінки усвідомлюють, що їхнє життя вже ніколи не буде колишнім. Але вони змогли вберегти один одного і пронести дружбу крізь життєву завірюху і спеку.

Оригінал: Закохані жінки
Жанр: мелодрами, вітчизняні
Країна: Росія, Україна
Вийшов: 2015

Режисер: Дмитро Лактіонов
Ролі: Катерина Волкова, Дарина Екамасова, Катерина Клімова, Равшана Куркова, Кирило Сафонов, Максим Дрозд, Антон Хабаров, Денис Рожков, Джуліано ді Капуа, Станіслав Эрклиевский

Дивитися серіал Закохані жінки (2015) в хорошій якості

Закохані жінки (2015)Закохані жінки (2015)Закохані жінки (2015)

Влюбленные женщины (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.