Звонар (2019) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 24 серія

Про серіал Звонар (2019) українською мовою:

Головний герой серіалу Антон Звонцов професійний детектив, справжній професіонал своєї справи. Чоловік був цілеспрямованим і чарівним. Він завжди винахідливо підходив до виконання своїх посадових обов'язків. Він знає, як слід діяти в найскладніших ситуаціях.

Ще з ранніх років хлопець знав, ким стане. З юнацтва він захоплювався детективними романами і мріяв одного дня стати досвідченим слідчим. Він був у захваті від книжкових персонажів, які з такою неймовірною легкістю і цікавістю ловили злочинців. Коли хлопчик виріс і перед ним постало питання, куди вступати після школи, він точно знав, чого хоче.

Школа поліції була для нього єдиним варіантом. Незабаром йому дійсно вдалося стати хорошим оперативником. Він довго і вперто йшов до цього, досягаючи своєї мети маленькими кроками. Завдяки наполегливому характеру і природного оптимістичність молода людина швидко знаходив спільну мову з колегами. Однак роботи в поліції йому було завжди бракує.

Він незабаром усвідомив, що простий оперативник сильно відрізняється від героїв його улюблених детективів. Тому він вирішив у вільний від роботи час займатися приватними розслідуваннями особливо складних і резонансних справ. Однак його дії часом суперечать законних методів. Саме це викликає роздратування у начальства.

Дивитися серіал Звонар (2019) в хорошій якості

Звонар (2019)Звонар (2019)

Звонарь (2019) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Смотреть фильм про хорошую полицию в Украине - это уже слишком!!! Это надругательство над все, что существует..... ЕЕ не когда не было и нет!..
Фу !!! Даже читать противно......Режиссеру платили тем, что падает с стола.
Якесь дивне відчуття, ніби ж в Україні зйомки, можу підтвердити, де саме! Але чому ж кацапською? devil

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.