Лавлейс (2013) дивитися онлайн

Lovelace

Про фільм Лавлейс (2013) українською мовою:

Головна героїня фільм Лавлейс - Лінда Борман (псевдонім Лавлейс) виховувалася в пристойній пуританській родині, де мораль і честь були на першому місці. Знайомство з Чаком Трейнором, працівником порноіндустрії, і подальша весілля з ним привели дівчину в цей світ. За наполяганням чоловіка, дівчина, що звикла підкорятися чоловікові, почала зніматися в порнофільмах. Для ЗМІ це виглядало зовсім інакше, і довгий час версія самостійного обдуманого рішення вийти на «панель» вважалася офіційною. Потім була вагітність, і дитину віддали в прийомну сім'ю. Лінда Лавлейс знялася в декількох фільмах і отримала неймовірну популярність. Але усвідомлення своїх помилок і бажання стати проти тиску і насильства, зробили з дівчини ярого соціального бійця.

Через десять Лінда розлучатися зі своїм чоловіком і починає активну діяльність борця проти кіноіндустрії. Свою участь вона виправдовує непохитним тиском чоловіка, який погрожував їй, знущався, і всіляко тиснув волю. Фільм Лавлейс (2013) - дві сторони однієї історії, де те, що люди звикли бачити, спростовується достовірними фактами. Спочатку глядач бачить обгорнення і ту славу, якої їй приніс фільм, друга частина показують всі таємниці, де правлять жорстокість і терор. Це історія сильної жінки, яка проживши з «садистом» настільки довгий час - не зламалася і знайшла в собі сили бігти. Можливо, для більшого драматизму деякі події трохи перебільшені, але він повністю ґрунтується на автобіографічному романі актриси, тому всі факти фільму правдиві і достовірні.

Лавлейс - біографічна драма, що оповідає про життя і громадської діяльності порноактриси Лінди Лавлейс. Головну роль зіграла Аманда Сейфред, зірка фільмів Велика весілля і Гра на виживання. Фільм правдивий, часом жорстокий та абсолютно позбавлений вульгарності, яка притаманна цій індустрії. Це не просто історія однієї людини, це розповідь про систему, де у жінки немає прав, а чоловіки користуються вседозволеністю. Цей фільм про життя, яка трапилася не тільки з Ліндою Лавлейс, а відбувається з тисячами дівчат по всьому світу.
Лавлейс (2013)

Дивитися фільм Лавлейс (2013) в хорошій якості

Лавлейс (2013)Лавлейс (2013)Лавлейс (2013)

Лавлэйс (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.