Екстаз (2018) дивитися онлайн

Climax

Про фільм Екстаз (2018) українською мовою:

Фільм «Екстаз» описує специфічну ситуацію, в якій опинилися більше десятка учасників танцювального колективу. У команді вихідці з різних країн, люди приблизно однакового віку, представники обох статей. Артистам була потрібна ґрунтовна підготовка перед початком великої гастрольної поїздки по містах США. Для створення відповідних умов і абстрагування від усіляких спокус, не кращим чином позначаються на фізичному (та й моральному) стані танцюристів, спеціально вибрано місце на відшибі. Приміщення, давно порожнє, що було свого часу навчальним закладом, цілком відповідало вимогам. Тут були достатні умови для проживання і багатогодинних занять.

Ізольованість від зовнішнього світу дозволяла артистам приділяти максимум уваги репетицій. Здавалося, підготовка повинна пройти на достатньому рівні, ніщо не могло відволікати танцюристів від занять. Незадовго до виїзду чоловіки і жінки вирішили влаштувати щось подібне до вечірки. Ніщо не віщувало негативних наслідків. Здавалося, захід пройде стримано, в рамках пристойності. Комусь із присутніх на веселощі танцюристів прийшла в голову несподівана (для інших учасників вечірки) ідея. Йому (або їй) вдалося додати в напій якась речовина наркотичної дії. У підсумку нічого не підозрюють артисти поступово почали втрачати контроль над власними вчинками. Дивіться фільм «Екстаз», якщо ви належите до числа шанувальників творчості скандального Гаспара Ное.

Дивитися фільм Екстаз (2018) кіного безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Екстаз (2018)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Дія фільму розгортається в 1996 році.
  • У сцені показу демо-ролика на екрані видно книги і відеокасети, які розкривають перед глядачем то, з чого Гаспар Ное черпали натхнення при роботі над фільмом - це роботи кінорежисерів Луїса Бунюеля (1900-1983) і Даріо Ардженто і румунського мислителя-есеїста Еміля Чорана (1911-1995), відомого своїм похмурим скепсисом і невіри в людство.
  • З усіх танцювальних сцен у фільмі постановочної і зрежисована була тільки перша. У всіх інших танцюристи імпровізіровали.

Дивитися фільм Екстаз (2018) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Екстаз (2018) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Екстаз (2018)Екстаз (2018)Екстаз (2018)

Экстаз (2018) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.