Мілина (2016) дивитися онлайн

The Shallows

Про фільм Мілина (2016) українською мовою:

Любителька серфінгу і незвичайного відпочинку Ненсі приїжджає на гарний дикий пляж, на якому багато років тому відпочивала її мати. Дівчина хоче приємно провести час і зловити кілька великих хвиль. Чудові краєвиди, чиста вода, яскраве сонце і хороший настрій – усе це повинно було зробити відпочинок героїні незабутнім. Здавалося б, ніщо не може зіпсувати ідилії, але відбувається те, чого Ненсі ніяк не могла очікувати. Вона занадто захоплюється серфінгом і не помічає, як вже починає темніти, а величезна акула стрімко до неї наближається. Порятунком для героїні стає невелика мілина, на яку вона швидко забирається.

Дівчина опиняється в пастці, вона знаходиться близько від берега, але ніяк не може дістатися до нього, адже кровожерлива акула не збирається втрачати свою жертву. Ситуацію ускладнює ще й те, що Ненсі отримала невеликі травми, які не кращим чином позначилися на її фізичному стані, а покликати на допомогу простого нікого. Починається протистояння простої дівчини і величезної акули. Хто ж виявиться сильніше в битві, на кону якого життя: людина чи природа?

Дивитися фільм Мілина (2016) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Мілина (2016)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • У 2014 році сценарій фільму включили в так званий «кривавий список» кращих нереалізованих сценаріїв до фільмів жахів.
  • Спочатку фільм планувалося назвати «безодні».
  • Фільм повинен був знімати Луї Летер'є, однак він покинув проект через творчі розбіжності зі студією та урізаного бюджету фільму.
  • Зйомки фільму частково проходили біля узбережжя Голд-Коста в Австралії і частково - у величезному басейні.
  • Режисерові Хауме Колєт-Серра хотілося показати на екрані таку акулу, при вигляді якої глядачів буде проймати холодний піт. «Мені треба було, щоб протягом половини фільму акула була центральним персонажем, - розповідав він. - Спочатку показувати її натяками і мигцем, і лише потім представити як якесь стихійне лихо чи що, як щось невідворотне. Я вирішив, що треба дати Ненсі побачити акулу у всій красі, щоб і глядачі теж її побачили».

Дивитися фільм Мілина (2016) в хорошій якості

Мілина (2016)Мілина (2016)Мілина (2016)

Отмель (2016) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.