Богемна рапсодія (2018)

Богемна рапсодія (2018) дивитися онлайн

Bohemian Rhapsody

Про фільм Богемна рапсодія (2018) українською мовою:

«Богемна рапсодія» це фільм посвята ансамблю «Квін», їхній музиці та видатному солісту Фредді Мерк’юрі, який кинув виклик стереотипам та відкинув умовності, аби стати одним з найулюбленіших артистів на планеті. Фільм простежує карколомний злет «Квін» завдяки культовим пісням та революційному звучанню, майже розпад групи, коли спосіб життя Мерк’юрі вийшов з-під контролю, та їхнє тріумфальне возз’єднання напередодні благодійного концерту «Лайв Ейд», де група на чолі зі смертельно хворим Мерк’юрі продемонструвала один з найвеличніших виступів в історії рок-музики. Скріпивши духовну спадщину гурту, члени якого завжди почувалися скоріше сім’єю і досі надихають аутсайдерів, мрійників та закоханих у музику.

Дивитися фільм Богемна рапсодія (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • На роль Фредді Мерк'юрі (1946-1991) був затверджений Саша Барон Коен, однак йому довелося покинути проект через розбіжності з гітаристом Queen Брайаном Меєм і ударником Роджером Тейлором. Всю концепцію фільму з Коеном у головній ролі довелося відкинути після того, як Мей висловив невдоволення тим, що це буде байопік тільки про Мерк'юрі, а не про всю групу.
  • Фільм зобов'язаний своєю назвою композиції Bohemian Rhapsody з альбому A Night At The Opera (1975), написаної Фредді Мерк'юрі.

Дивитися фільм Богемна рапсодія (2018) в хорошій якості

Богемна рапсодія (2018)Богемна рапсодія (2018)Богемна рапсодія (2018)

Богемская рапсодия (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • ЖанКоль
  • 20 лютого 2019 17:15
  • 0
Фільм вийшов супер, і актори зіграли відмінно, додивився його до останнього титру і не пошкодував ні секунди часу витраченого на нього, бажаю всім перегляду даного фільму.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.