Кадавер (2018) дивитися онлайн

The Possession of Hannah Grace

Про фільм Кадавер (2018) українською мовою:

Раніше Меган Рід служила в поліції. Специфіка професійної діяльності, часті стреси не кращим чином позначилися на моральному і фізичному стані жінки. Меган поступово почала відчувати наближення глибокої депресії. Їй ставало все складніше виконувати обов'язки. Рід спробувала знайти спосіб швидкого позбавлення від наслідків стресів. Поступово і невблаганно вона перетворювалася в закінчену наркоманку. Начальство виявило дивацтва в поведінці співробітниці. Ставала очевидною неможливість подальшого перебування Меган на службі. Дискредитованої співробітниці поліції довелося пройти курс лікування від наркотичної залежності. Після виходу з клініки Меган спробувала почати життя з чистого аркуша.

Виникли труднощі з працевлаштуванням. Не маючи альтернативи, жінка погодилася працювати в міському морзі. Перша зміна Меган випала на нічний час. Ставало моторошно через специфічну атмосфери моргу. Однак, Рід порахувала, що вся справа в незвичних умовах, з часом вона адаптується, перестане відчувати дискомфорт. Меган помилялася, не здогадуючись, з якими страшними подіями їй доведеться зіткнутися в найближчі години. У морг доставлено тіло жінки, яка померла під час обряду екзорцизму. Хоча Рід не особливо вірила раніше в містику, її насторожили окремі дивацтва, які спостерігаються в приміщенні. Незабаром стало зрозуміло, що причина безпосередньо пов'язана з покійницею. Зла сутність, що розташувалася перш в її тілі, тепер вирвалася назовні, шукає нову жертву. Рід в небезпеці.

Дивитися фільм Кадавер (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Кадавер (2018)

Дивитися фільм Кадавер (2018) в хорошій якості

Кадавер (2018)Кадавер (2018)Кадавер (2018)

Одержимость Ханны Грэйс (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Juman
  • 17 січня 2019 20:15
  • 0
Було пару "страшних" моментів, але фільм б мав більше сенсу, якщо б мова йшла наприклад про відьму, а не про екзорцизм.
  • олег
  • 23 грудня 2018 21:39
  • 0
Как по мне фильм удался не предсказуемие собития смотрел в кинотеатре сегодня народу много пришло фильм жуткий но миня не нашугал в отличие от тех людей которие сидели коло миня но фильм бомба
На самом деле выходя с сеанса переводили дух, на столько захватывающий оказался фильм. Интересный сюжет и отменная игра актёров произвели наилучшее впечатление. Страшно, но до жути интересно.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.