Фільми онлайн » Фільми » Тіло і душа (2017)

Тіло і душа (2017) дивитися онлайн

Testről és Lélekről

Про фільм Тіло і душа (2017) українською мовою:

Дівчина успішно завершує навчання в університеті. Колишня студентка проживає в жвавому Будапешті, перед нею велика кількість відкрито різноманітних можливостей для побудови благополучної професійної кар'єри. Абсолютно несподівано Марія вибирає незвичайний шлях для побудови майбутнього, вона знаходить вакантне місце для подальшої роботи на найближчій заміській фермі. Так як вона придбала необхідну освіту, то змогла отримати непогану посаду в одному з відділів, забезпечуючи контроль. Вона скрупульозно перевіряє якість готових продуктів виробництва, ставлячись дуже серйозно до покладених обов'язків. Надмірна старанність, викликає роздратування і заздрість деяких колег, що не сприяє дружній атмосфері і виникненню взаєморозуміння, необхідних для плідної діяльності. Ви можете дивитися онлайн Тіло і душа 2017 в хорошій якості безкоштовно без реєстрації.

Працьовита дівчина мимоволі стає постійною жертвою безперервних чуток і пересудів. Навіть під час перерв, обідаючи в громадській їдальні, до неї ніхто не підсідає. Як не дивно, неприємне обставина абсолютно не турбує молоду співробітницю, вона не збирається нічого змінювати і заводити нових друзів серед оточуючих людей. Існує один чоловік, який розуміє причини відчуженості Марії і щиро співчуває їй. Цей уважний молодий чоловік є її прямим начальником і керівником даного підприємства. Керівник і підпорядкована незабаром починають спілкуватися, встановлюючи дружні відносини. Під час однієї з довірчих бесід вони з'ясовують дивний збіг, що стосується обох. Ночами їм маряться сновидіння ідентичні, в яких вони перевтілюються в граціозну пару оленів.

Дивитися фільм Тіло і душа (2017) кіного безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Тіло і душа (2017)

Дивитися фільм Тіло і душа (2017) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Тіло і душа (2017) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Тіло і душа (2017)Тіло і душа (2017)Тіло і душа (2017)

О теле и душе (2017) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.