Чужорідне тіло (2014)

Чужорідне тіло (2014) дивитися онлайн

Чужорідне тіло (2014)
22 жовтня 2019

Про фільм Чужорідне тіло (2014) українською мовою:

Що ми знаємо про світ сучасних корпорацій, світі, в якому правлять гроші і могутність, а сильний - знищує слабкого? Анджело живе розміреним життям разом зі своєю дівчиною. У нього є все, що потрібно для того, щоб бути щасливим. Але тихому і спокійному життю настає кінець, після того, як його дівчина приймає досить дивне й несподіване рішення - вона йде в монастир, який до того ж знаходиться в іншому місті. Хлопець любить дівчину і не може змиритися з цим, тому він відправляється слідом за нею, сподіваючись на те, що вона передумає і знову захоче бути з ним.

На новому місці він з допомогою свого дядька влаштовується на роботу у велику компанію, яка є одним з лідерів у своїй галузі. Герой навіть не підозрює, які випробування його чекають попереду, адже йому доведеться зіткнутися з жорстокістю сучасного бізнесу, який нещадно розбирається з тими, хто не готовий з ним зустрітися. Він стане лише пішаком у чужих руках, і це стане великою загрозою для нього. Тепер Анджело повинен не тільки розібратися у стосунках з коханою, але і вибратися з того виру, який з кожним днем все більше затягує.

"Чужорідне тіло"

Країна: Польща
Оригінальна назва: Obce ciało
Режисер картини: Кшиштоф Зануссі
Сценарист: Кшиштоф Зануссі
У ролях: Ріккардо Леонелли, Агнешка Гроховска, Агата Бузек, Вероніка Розаті, Ева Краснодембска, Славомир Ожеховский, Чулпан Хаматова, Станіслава Целиньска, Бартломей Змуда, Вікторія Дзинни
Тривалість: 110 хв / 01:50

Дивитися фільм Чужорідне тіло (2014) в хорошій якості

Чужорідне тіло (2014)Чужорідне тіло (2014)Чужорідне тіло (2014)

Инородное тело (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.