Дипломатія (2014) дивитися онлайн

Дипломатія (2014)
22 жовтня 2019

Про фільм Дипломатія (2014) українською мовою:

Фільм «Дипломатія» звертає нас до справжніх подій, які насправді мали місце у світовій історії. Для багатьох ця подія стане новиною, адже вона повинна була бути дуже гучною, але зусиллями лише однієї людини, все залишилося тільки в минулому.

Влітку 1944, Гітлер розпоряджається зробити так, щоб вся французька столиця ні в якому разі не опинилася в руках ворога. Ворогові можуть дістати тільки уламки, сказав Гітлер. Чоловік, який був призначений для втілення варварського плану, генерал Дітріх Хольтиц. Він завжди відрізнявся тим, що беззаперечно і моментально виконував усі накази. Його людьми заміновані: Ейфелева вежа, Лувр, Нотр-Дам-де-Парі і всі мости ведучі через річку Сену. Все повинно бути знищене, щоб нічого не залишилося в історії і пам'яті людей.

25 серпня повинні пролунати всі вибухи, знищиюти одну з найкрасивіших столиць Європи.. У цей складний для Франції момент, ген. консул Швеції Рауль Нордлінг робить спробу переконати військового генерала відмовитися від цього божевільного плану. Що з цього вийде і яка буде ціна такого прохання, ви зможете дізнатися, подивившись фільм.

Рік випуску: 2014
Країна: Франція, Німеччина
Жанр: Драма
Тривалість: 85 хв / 01:25
Прем'єра: 12 лютого 2014,

Режисер: Фолькер Шлендорф
У ролях: Андре Дюссолье, Нільс Ареструп, Бургхарт Клаусснер, Роберт Штадлобер, Жан-Марк Рулона, Люка Призор

Дивитися фільм Дипломатія (2014) в хорошій якості

Дипломатія (2014)Дипломатія (2014)Дипломатія (2014)

Дипломатия (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.