Зозуля (2002) дивитися онлайн

Зозуля (2002)
22 жовтня 2019

Про фільм Зозуля (2002) українською мовою:

Фільм Зозуля Олександра Рогожкіна став одним з тих небагатьох фільмів, які були однозначно прийняті і глядачами, і кінокритиками. Отримав безліч заслужених нагород, він став одним з найкращих оповідань про другій світовій війні. Фільм, в якому всього лише три героя, до того ж говорять на різних мовах, дає глядачеві надію на те, що мова кохання, дружби і людяності можуть зрозуміти абсолютно все.1944 рік. У сюжеті переплітаються три лінії - фін Вейкко, колишній студент університету, мобілізований у німецьку армію, він не дуже хоче воювати, але есесівці роблять його вимушеним снайпером - з гвинтівкою і невеликим запасом води і їжі, він прикутий до скелі.

З великими труднощами йому вдається відірвати ланцюг від каменя, але цього мало - її ще потрібно зняти з ноги.Капітан радянських військ Іван, до війни - горьковський робочий, за доносом схоплений енкаведистами, але машина, на якій везуть арештованого потрапляє під бомбардування і він контужений.Шляхи двох солдатів сходяться в будинку саамки Анни, де Вейкко шукає порятунку від ланцюга, а Івана притягла сама Анні, випадково виявивши на дорозі.Як зможуть троє людей різних національностей, з різними освітою зрозуміти один одного - дивитися фільм Зозуля варто, хоча б заради того, щоб зрозуміти це.Адже вони навіть живуть символічно в різних світах: Анні так, як жили її предки тисячі років тому, Іван - у першому в світі державі перемігшого соціалізму, а Вейкко - європейської буржуазної республіки. Або, може бути, існує мова, яка зрозуміла всім людям?Звичайно, спочатку герої потрапляють в комічні і безглузді ситуації, викликають у нас посмішку, а іноді і бурхливий сміх.

Іван перейменований в «Пшолти», тому що на питання про ім'я відповідає традиційним російським «Пішов ти...», Вейкко поранений, недовірливим російською, а потім обдарований відданою братньою любов'ю з його боку. Анні-шаманка своїм мистецтвом рятує їх обох і, коли приходить час, проводжає з свого світу. А вороги-друзі залишають про себе пам'ять - двох синів, яких мати вчить бути друзями і братами як були їх батьки.Фільм Зозуля хорошої якості онлайн треба дивитися, коли є сумніви в тому, що люди здатні зрозуміти один одного. Хто більш цивілізований: саами, які думають, що від миття хворіють, але для яких життя священна або фіни, німці, росіяни без вагань готові вбивати? Що таке чистота: фізична і моральна?Дивно світлий фільм Зозуля був удостоєний нагороди як кращий фільм 21 століття про Великої Вітчизняної Війні на фестивалі в Ханти-Мансійську 2010 році.

«she's Making Peace One Man at a Time.»

Назва: Зозуля
Рік: 2002
Країна: Росія
Жанр: Військові, Драми, Комедії,
Час: 01:40:35

Режисер: Олександр Рогожкін
У головних ролях: Анні-Крістіна Юусо, Віллі Хаапасало, Віктор Бичков, Олексій Кашніков, Олексій Панжеев, Володимир Матвєєв, Володимир Книш, Валерій Яковлєв, Сергій Берзін, Юлія Пронічева

Дивитися фільм Зозуля (2002) в хорошій якості

Зозуля (2002)Зозуля (2002)Зозуля (2002)

Кукушка (2002) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.