Після судного дня (2012) дивитися онлайн

Population: 2

Про фільм Після судного дня (2012) українською мовою:

Після судного дня - постапокаліптична драма, де після всесвітньої катастрофи залишився в живих один-єдиний чоловік. Її звуть Ліліт, і все що у неї залишилося від колишньої цивілізації - лише пам'ять і руїни міст. Вона живе під землею і виходить на поверхню міста, щоб подивитися на те, що ж трапилося з людьми і згадати своє минуле життя, життя до катастрофи. Колись галасливий і багатолюдний мегаполіс перетворився у пустелю з напівзруйнованими будинками і єдине, що залишається Ліліт ходити по місту і оживляти спогади, які проливають світло на події, що відбулися. Поступово з пазлів і уривків життя до катаклізму складається картина причин, які довели світ до подібного результату.

Події стрічки Після судного дня переносять глядача з постапокаліптичного світу в минуле, коли катастрофу ще й не припускали. Близько 20 років тому величезна корпорація встановила сонячний щит. Через роки в цьому проекті були виявлені недоліки, а згодом і загроза всьому людству. Вирішення проблем не дали ніякого результату і результат загибелі всього людства став неминучий. В тій мирного життя Ліліт була щаслива зі своїм чоловіком, але в один момент все звалилося. Залишилася лише пам'ять, гори сміття і її самотність.

Після судного дня (2013) - фільм міркування, хроніка, спогади однієї людини. Це осмислене розуміння того, що може статися з усією людською расою. Це історія однієї жінки, що оповідає про усьому світі і наслідки «суспільства споживання». Фільм досить складний для розуміння і скупий на емоції, а сюжет побудований на внутрішніх монологах головної героїні і флешбеках з її минулого.
Після судного дня (2012)

Дивитися фільм Після судного дня (2012) в хорошій якості

Після судного дня (2012)Після судного дня (2012)Після судного дня (2012)

Популяция: 2 (2012) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.