Махни крилом (2014) дивитися онлайн

Gus - Petit l'oiseau, grand voyage

Про мультфільм Махни крилом (2014) українською мовою:

Гас не герой. І не лідер. Та й взагалі в пташиної зграї він не був хоч скільки-то популярним. Власне, нічого цього Гас і не шукав, він просто жив, збираючись з іншими птахами відправиться зимувати на південь, як того велить матінка-природа. Але доля розпорядилася зі зграєю по-іншому. Пташиний лідер по імені Даріус був єдиним, хто знав дорогу на цей рятівний південь - і це було нормально, адже все таки Даріус був ватажком, ватажком. Однак лиходійський кіт, який напав на Даріуса і здорово поплескав його, напевно не знав, яку важливість ця птиця для виживання всієї зграї, а тому делікатності не виявив абсолютно. Так склалося, що свої пізнання Даріус встиг передати тільки Дасу, а значить тепер Гас новий ватажок, і йому належить вести зграю на південь, в рятівні теплі краї.
А між тим Гас до цього не дуже готовий, навіть зовсім не готовий. Нехай він бадьориться і красується перед Джанет, явно захопившись пернатої і не байдужою до нього красунею, але вміти літати це одне, а вести за собою цілу зграю, взяти на себе відповідальність за їх долі і життя - це вже абсолютно інша справа. І Гас починає спішно вчиться! Вчиться правильно літати, вчиться виживати в суворому реальному світі, вчиться вести за собою інших птахів. Світ навколо сповнений пригод, які так і чекають моменту звалитися на голову Дасу - а він уперто не здається і прагне виправдати ті надії, що поклав на нього Даріус.
Чи впорається Гас, досягне пташина зграя півдня, скінчиться все благополучно - відповіді на кожне з цих запитань ви отримаєте після перегляду цього смішного і одночасно доброго мультиплікаційного фільму.

Дивитися мультфільм Махни крилом (2014) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості

Дивитися мультфільм Махни крилом (2014) в хорошій якості

Махни крилом (2014)Махни крилом (2014)Махни крилом (2014)

Махни крылом (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.