Хазяйка (2016) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 24 серія

Про серіал Хазяйка (2016) українською мовою:

Серіал розповідає про жорстокість світу, людей, які його населяють. Адже так було завжди – якщо людина не така, як всі, значить над нею необхідно жартувати, всіляко знущатися. Це все закладено на генетичному рівні, і мало хто може повністю позбутися від цього. Просто, це по-різному проявляється.
З такими проблемами довелося зіткнутися головній героїні Наталі. Єдине, що відрізняє її від інших – це те, що вона мати одиначка. А в маленькому селищі, в якому їй довелося проживати, цього цілком достатньо для постійних насмішок. Але вона звикла до такого ставлення, хоч це і зачіпає її. Для неї більш важливо прогодувати сина і дати йому гарне виховання. Щоб мати кошти на харчування, вона змушена працювати на шахті, яка спеціалізується на видобутку вугілля.

Вона дуже приваблива, і дуже часто їй пропонують відносини. Їй доводиться постійно відмовляти, адже її мрією завжди було життя з дійсно коханою людиною, її не цікавлять відносини заради забави. Чим більше вона відмовляє, тим менше у неї залишається друзів. Ніхто не любить надто самовпевнених людей, і це створює грунт для все більш витончених насмішок. Робота на шахті забирає багато часу і сил, до того її здоров'я останнім часом стало підводити. Це значно позначилося на її роботі, і вона стала все частіше звертати увагу на несправедливість директорів.
Вона вирішується на відчайдушний крок в надії щось змінити. Кинути виклик системі може кожен, але от вистояти до кінця, дано не всім. А наша героїня налаштована рішуче, і саме усвідомлення того, що вона в силах щось змінити, дає їй ту необхідну підтримку, якої їй так не вистачало під час життя з маленькою дитиною. Єдиною його слабкістю є дитина, своя доля їй байдужа.
Її справа починає набирати обертів, ним зацікавилися правоохоронні органи, що спричинило за собою деякі зміни. У шахті тепер новий директор, з появою якого життя Наталі почало змінюватися, і її позиція непохитна виведення на чисту воду всіх корупційних схем сильно похитнулася. Адже новий директор – молодий хлопець, красивий і впевнений у собі. Можливо, це її шанс, нарешті, влаштуватися в цьому житті, адже вона дійсно гідна більшого. І тепер все в її руках.
Хазяйка (2016)

Дивитися серіал Хазяйка (2016) в хорошій якості

Хазяйка (2016)Хазяйка (2016)Хазяйка (2016)

Хозяйка (2016) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.