Темні кола (2013)

Темні кола (2013) дивитися онлайн

Circles Dark

Про фільм Темні кола (2013) українською мовою:

Студія After Dark Films, яка в 2011 році випустила відомий хоррор «Лушпиння», представляє черговий фільм жахів під назвою Темні кола, світова прем'єра якого відбулася навесні 2013 року. На цей раз у них вийшов фільм, в якому вдало поєднані сцени жахів і психологічний трилер. І, незважаючи на те, що дана картина не відрізняється нічим видатним, все одно сюжет здатний захопити глядача в захоплюючий кругообіг страху і наростаючої напруги.

Фільм Темні кола (2013) починається з того, що подружня пара, Алекс і Джоанна після народження дитини переїжджають в будиночок у селі. Варто сказати, що дуже часто зміна місця проживання приносить героям фільмів жахів, не спокій і безтурботність, а біль, страх і, часом, навіть болісну смерть. Досить згадати такі фільми як Закляття або Нічого не бійся, щоб зрозуміти, що новосілля - це не завжди радісна подія, адже кожен старий будинок зберігає свої таємниці про минуле і часом не готовий зустріти нових мешканців з розпростертими обіймами. Так і головні герої захоплюючого трилера Темні кола жадають тиші і спокою, проте їх обмануті очікування: замість спокійного, просторого будинку, вони отримують будинок забитий мотлохом, залишеним старими господарями, а по сусідству розташувалася будівельна група, яка кожен день шумом будівельних інструментів руйнують тишу. Становище ускладнюється неспокійним сном малюка.

Таким чином, пара повністю позбавлена сну, незабаром під очима з'являються темні кола, а в голові плутається реальність і галюцинації. Коли в будинку з'являється силует загадкової жінки, котораяпроявляет підозрілий інтерес до новонародженого, настає пік нервового напруження. Подружжя сваряться, мати панічно боїться залишати малюка одного і навіть не довіряє його дружину. Джоанна стверджує, що в будинку приведення і просить Алекса їй повірити, але він, списує все на галюцинації від недосипання і дає дружині таблетки. Але що якщо жінка не пліт уяви, а страшна реальність? Якщо їх дитині, як і їм самим загрожує невигадана небезпека?..

У фільмі Темні кола (2013), режисерові, незважаючи на невеликий хронометраж, вдається показати весь довгий шлях молодого подружжя, який виконали головні герої, від веселого, безтурботного сімейного життя до повного виснаження і параної. Психологічна напруженість вдало доповнює сцени жаху, що робить стрічку захоплюючою. Фільм жахів Темні кола - це історія, що розповідає про життя молодої пари, де поплутані реальність і вигадка, справжня небезпека і галюцинації. Належне треба віддати головним акторам фільму - Джонатону Шеку і Андреа Франкле, які досить професійно передали стан психічної напруги, що гарантували хорошу оцінку глядача.

Дивитися фільм Темні кола (2013) в хорошій якості

Темні кола (2013)Темні кола (2013)Темні кола (2013)

Темные круги (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.