Поцілуй матусю на ніч (2013)

Поцілуй матусю на ніч (2013) дивитися онлайн

Dark Touch

Про фільм Поцілуй матусю на ніч (2013) українською мовою:

Поцілуй матусю на ніч - хоррор, який має драматичні нотки, що дуже рідко присутній в такому жанрі. Перед глядачами з'являється Ніамей, 11-річна дівчина, яка рано залишилася сиротою. Одного разу, трагічним ввечері, на будинок її батьків обрушилося нещастя, яке позбавила життя всіх мешканців будинку, крім самої Ніамей. Поліція вважає, що це справа рук убивць-вандалів, але тільки одна Ніамей знає причини події.

Друзі сім'ї, які виховують не однієї прийомної дитини, вирішили взяти дівчинку до себе на деякий час і допомогти їй пережити стрес. Але ніхто не може зрозуміти дитини, який за життя став «породженням пекла з-за своєї непотребности і незначущості в життя дорослих, однолітків і жорстокого поводження батьків. Поступово, глядачі Поцілунок матусю на ніч (2013) розуміють справжні причини того, що відбувається і роль Ніамей в цьому страшному дії. Вона непроста дитина, її сила несе величезну міць і жах, змітаючи все на своєму шляху, заподіюючи біль тим, хто одного разу образив її. Поступово сюжет веде глядача в минуле Ніамей, розкриваючи причини такої поведінки і витоків неймовірної жорстокості.

Кінострічка Поцілуй матусю на ніч (2013) - фільм жахів про 11-ти річній дівчинці, яка карає всіх, хто її образив. Але кожен момент в хоррорі має драматичне відгалуження, завязываясь в одну зв'язну причину настільки жорстокої поведінки. Сюжет повільно підводить до фіналу, де всі факти сплітаються в одну теорію, ключ до всього того, що сталося. Чому Ніамей обрушує всю свою лють на дорослих, і що їй довелося пережити, щоб стати такою? Фільм Поцілунок матусю на ніч (2013) несе глибокий зміст і напруга, почасти не від спецефектів і хоррор-прийомів, а від драматичного фундаменту і невирішеною дитячої проблеми.
Поцілуй матусю на ніч (2013)

Дивитися фільм Поцілуй матусю на ніч (2013) в хорошій якості

Поцілуй матусю на ніч (2013)Поцілуй матусю на ніч (2013)Поцілуй матусю на ніч (2013)

Поцелуй мамочку на ночь (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.