Міддлтон (2013) дивитися онлайн

At Middleton

Про фільм Міддлтон (2013) українською мовою:

Міддлтон (2013) - романтична історія про двох батьків, почуття яких спалахнули, коли їх діти вступали до коледжу. Джордж і Едіт вирішили точно упевнитися, що віддають своїх «пташенят» у надійне місце, де за ними будуть так само піклуватися. Батьки Кіндрата і Одрі шалено схиблені на своїх дітях, а в такому віці підлітки рідко цінують батьківське тепло. Супровід Джорджа і Едіт їх трохи втомило, і вони відправили батьків - «погуляти». Не дивлячись на сформовану спочатку антипатію, Джордж і Едіт ближче знайомляться, знаходять багато спільного і відчувають комфорт один з одним. Діти й самі не підозрювали, що занадто педантичний Джордж і трохи зарозуміла Едіт, стануть чудовою парою.

Всі знайомства починаються банально, розвиваються поступово і не завжди обіцяють веселі пригоди. У разі Джорджа і Едіт все відбулося з точністю до навпаки: вони познайомилися, закохалися, а ще встигли зануритися в безтурботну юність, і все це за один день. Героїв Міддлтона чекає неймовірні пригоди, участь у пробах у виставі, купання у фонтанах і закоханість, якій не судилося тривати довго. День закінчується, кожному з них треба повертатися додому, до своїх подружжю, і згадувати цю зустріч як щось прекрасне і неповторне.

Фільм Міддлтон володіє своєрідною легкістю і милим романтизмом. Тут немає нічого вульгарного, грубого, всі діалоги точні і веселі, а вчинки головних героїв - невинні пустощі. Образ Едіт, чудово втілила Віра Фарміга, героїня фільму Закляття. Все, що відбувається, відбувається настільки природно, але що волею-неволею віриться в неймовірно спорідненість душ, яким судилося зустрітися. Крім пригод дорослих героїв, другий сюжетною лінією йдуть їхні діти, які розуміють, що часто бувають неправі і грубі з батьками, починають замислюватися про свою поведінку. Фільм Міддлтон (2013) балансує між романтичною комедією і мелодрамою, тим самим змушуючи глядача сміятися та співпереживати, дивуватися їх витівок і пишатися серйозністю прийнятого рішення.
Міддлтон (2013)

Дивитися фільм Міддлтон (2013) в хорошій якості

Міддлтон (2013)Міддлтон (2013)Міддлтон (2013)

Миддлтон (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.