Барвиха (1 сезон) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 20 серія

Про серіал Барвиха (1 сезон) українською мовою:

У 2009 році - другого жовтня - на російському телеканалі ТНТ» стартувала трансляція першого сезону вітчизняного серіалу «Барвіха». Режисер - Євген Лаврентьєв.

Це історія про те, як діти заможних батьків витрачають їх стан на будь-які дрібниці і свої примхи, не замислюючись про завтрашній день.

Касталія - московська школа, переважна кількість учнів в якій - діти багатих батьків - мільйонерів, олігархів, депутатів та інших представників еліти Москви. Особливого акценту на поділ дітей - звичайні і багаті - не робиться. За великим рахунком, в серіалі розповідають про «золотої молоді» - про підлітків, які володіють величезним станом, у них є впливові знайомі у всіх сферах, і все це робить їх зарозумілими і зазнавшимися. Змінюється ставлення до життя і до оточуючих людей.

Щоб картина вийшла максимально правдоподібною, творці серіалу не раз проводили бесіди з справжніми мільйонерами, розпитуючи їх про життя дітей, про проблеми виховання і поведінки. Як обіцяють творці, безліч проблемних питань, що стосуються «золотих» дітей, буде розгорнуто і показано в серіалі.

Серіал «Барвиха» відображає сьогоднішню картину відносини між дітьми з простих сімей і багатіїв. Не важливо, скільки у них грошей і зв'язків - кожен хоче зайняти своє місце в колективі, показати своє «Я» і свій характер.

Критики стверджують, що російський телесеріал «Барвиха» - це українська версія популярного американського телесеріалу «Пліткарка», так як майже 90% сюжетної лінії просто вкрадено з американського кіно-хіта. У будь-якому випадку, що б там не говорили, але серіал став популярним в Росії серед молоді.

Дивіться всі серії першого сезону комедійно-драматичного телесеріалу «Барвіха» на нашому сайті онлайн. Ми завжди вам раді!

Дивитися серіал Барвиха (1 сезон) в хорошій якості

Барвиха (1 сезон)Барвиха (1 сезон)Барвиха (1 сезон)

Барвиха (1 сезон) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.