Чорнобиль: Зона відчуження (2014)

Чорнобиль: Зона відчуження (2014) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1-2 сезон 8 серія

Про серіал Чорнобиль: Зона відчуження (2014) українською мовою:

На каналі «ТНТ» в середині жовтня вийшов новий телевізійний серіал «Чорнобиль: Зона відчуження» виробництва компанії «СинеЛаб Продакшн». Ця містична стрічка з елементами трилера і фантастики розповідає про групу молодих людей і дівчат, які потрапляють в Чорнобильську зону. Це сталося із-за того, що їм довелося переслідувати викрадача.

Один з цих молодих людей, про яких йде мова в телевізійному серіалі «Чорнобиль: Зона відчуження», Павло Вершинін, всього лише хотів влаштувати вечірку для своїх друзів і знайомих. Батьки якраз полетіли в Туреччину, і квартира була в повному розпорядженні хлопців. Відмінно Погуляли і, відповідно, вранці відчували себе не дуже добре. До того ж виявилося, що немає з'єднання з інтернетом, а без нього зараз - як без рук. Швидко з'явився майстер, швидко все полагодив, швидко пішов. Після його відходу виявилося, що сейф відкритий, і з нього зникло кілька мільйонів. Напевно, щоб не залишалося ніяких сумнівів, грабіжник незабаром вийшов на зв'язок і повідомив, що направляється в район Чорнобильської зони. Виникало питання, навіщо він так робить, але хлопцям здалося, що найкращим рішенням буде наздогнати його і забрати гроші. До них приєдналася дівчина Аня, яку ніхто не знав, і їх стало п'ятеро.

Вони сіли в автомобіль, що належить одному з них, і вирушили в погоню. Якщо б хлопці знали, скільки небезпек і непередбачених подій трапиться з ними в дорозі! Вони самі стали жертвами переслідування, спостерігали наслідки великої аварії і намагалися надати допомогу вижив в ній незнайомцеві. Хлопці вирішили віднести його в найближче кафе, але там чигали нова небезпека. Все ж їм вдалося дістатися до кордону, перетнути її і навіть досягти Прип'яті. Тут, у зоні відчуження, хлопці дізнаються, хто така Аня і навіщо їх привели сюди, в район Чорнобиля. Вони хочуть повернутися, але куди-то зникає Аня, і вони починають її шукати. Вони відчувають, що навколишня дійсність змінюється, ніби сама ця місцевість - розумна істота. Хлопці розуміють, що потрапили в минуле - в середину вісімдесятих.

Які зміни відбулися з героями, і що вони змогли змінити, дивіться онлайн в телевізійному серіалі «Чорнобиль: Зона відчуження», у нас на сайті.

Дивитися серіал Чорнобиль: Зона відчуження (2014) в хорошій якості

Чорнобиль: Зона відчуження (2014)Чорнобиль: Зона відчуження (2014)Чорнобиль: Зона відчуження (2014)

Чернобыль: Зона отчуждения (2014) 1-2 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

серіал класний yes раджу подивитись всім . yes актори класно зіграли clap

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.