Ліззі (2013) дивитися онлайн

Lizzie

Про фільм Ліззі (2013) українською мовою:

Ліззі (2013) - фільм жахів, в якому привид давно загиблої дівчини повернувся мстити за своє вигнання. Сюжет хоррора, де присутні потойбічні сили і приведення, як, наприклад, у фільмі Закляття завжди мав особливу холодящую атмосферу для любителів «полоскотати нерви». Одна з головних особливостей таких фільмів - історія, яка сягає в далеке минуле, і луною озивається в теперішньому часі. Так і сталося з головною героїнею фільму Ліззі, яка починає бачити примари, який пов'язаний з жахливими подіями 1892 року. Він прийшов сюди, щоб мститися, і тільки розгадавши страшну таємницю, героїня зможе щось змінити.

Наші дні, Ліззі Аллен, спостерігається у психоаналітика, оскільки страждає амнезією і не може пригадати ні свого минулого, ні батьків, ні подій, які спричинили такий стан. Через деякий час вона отримує від батька у спадок маєток, де вона виросла. Ліззі переїжджає туди, продовжує відвідувати сеанси лікаря, які поступово відсуває завісу в її пам'яті, зриває темні таємниці.

Крім свого дитинства, Ліззі згадує про вбивство, яке більше століття назад, 4 августа1892 року. Тоді, при дивних обставинах була вбита сімейна пара Еббі і Ендрю Борден, а їх тіла і особи скалічені сокирою. Єдиною винуватицею у цій справі стає їхня дочка Ліззі Борден, яка втекла з дому, в деякому сенсі, відправившись у вигнання. Але історія не закінчується - через століття, її привид прийшов мститися за те, що її вигнали. Тепер, головній героїні фільму Ліззі, необхідно збалансуватися між двома світу підсвідомість і зупинити примари, поки помста дівчинки не пробрела катастрофічні наслідки.
Ліззі (2013)

Дивитися фільм Ліззі (2013) в хорошій якості

Ліззі (2013)Ліззі (2013)Ліззі (2013)

Лиззи (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.