Фільми онлайн » Детективи » Я тебе вистежу (2013)

Я тебе вистежу (2013) дивитися онлайн

I'll Follow You Down

Про фільм Я тебе вистежу (2013) українською мовою:

Глядацької уваги представлена з одного боку звичайна, а з іншого - загадкова сім'я, зі своїми дивацтвами. Молодий вчений і за сумісництвом батько сімейства Гебріел Уайт ніяк не може відкрити найбільшу таємницю людства - подорож у часі. Як знайти той маленький ключик до тимчасового замку. Практично не виходячи зі своєї лабораторії, вчений-самоучка ніяк не може добитися результату. Тільки виїхавши у відрядження він, нарешті, здійснює таке довгоочікуване переміщення в минуле. Ось тільки нікому про це не говорить. А адже вдома його завжди чекає з гарячим вечерею дружина-красуня і допитливий син Ерол. Режисер фантастичного фільму Я вистежу тебе (2013) відкриває таємницю, як потрапити в минуле і можна зазирнути в майбутнє.

Яким же ударом для родини було дізнатися про зникнення їх турботливого батька і чоловіка. Як завжди, обдзвонивши всі лікарні, морги і поліцію, рідні починають шукати в іншому напрямку. Гейб не залишив жодної зачіпки. Так пройшли дванадцять років виснажливих пошуків. Вже дорослий син починає вести власне розслідування з пошуків свого блудного батька. Чи зможе Ерол так само здійснити подорож у часі? І що його підстерігає? Міркуючи про дослідження папи, він все-таки зуміє знайти відповідь. Яке ж розчарування його чекає, коли він дізнається, що Гейб загинув. Не бажаючи того син вплутується в неприємні ситуації. Але йому обов'язково треба розібратися з усім до кінця. Так у фільмі Я вистежу тебе (2013), ролі в якому виконали такі актори як Джилліан Андерсон, Хейлі Джоел Осмент і Руфус Сьюелл, відкривається таємниця, як потрапити в минуле і можна зазирнути в майбутнє.
Я тебе вистежу (2013)

Дивитися фільм Я тебе вистежу (2013) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Я тебе вистежу (2013) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Я тебе вистежу (2013)Я тебе вистежу (2013)Я тебе вистежу (2013)

Я тебя выслежу (2013) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.