Таємниця роду (2013)

Таємниця роду (2013) дивитися онлайн

Bloodline

Про фільм Таємниця роду (2013) українською мовою:

Головним героєм містичного трилера Таємниця роду ставати молодий учень семінарії Бретт Етос. Його життя - духовне служіння Богу, але в один момент все починає валитися. Йому є дивне і страшне бачення, яке змушує хлопця знайти таємницю його родоводу. Таке здатні вчинити тільки сили зла, і відчуваючи, що він повинен припинити своє навчання, Бретт залишає семінарію і відправляється на пошуки відповідей.

Пошуки приводять до зруйнованому будинку своїх предків, і Бретт усвідомлює, що ведення вказувало саме на це місце. В будинку він знаходить старовинний медальйон - те саме спадщина, про яку йшлося у баченні. Але не все так просто, а ця безневинна знахідка - справжній осередок зла. Друзям Бретта загрожує смертельна небезпека, а сам герой намагається розібратися в своє істинне походження. Давні сили ваблять його до себе, піддаючи хлопця спокусам і спокусам. Чи зможе він протистояти їм і залишитися самим собою, або родовід настільки сильна, що хлопець прийме зовсім інший бік. У кінострічці Таємниця роду головний герой веде боротьбу з найстрашнішим ворогом - з собою.

. Є у людини предначертанная доля чи кожен її творить своїми руками? Головний герой має право робити свій вибір, але коли в це втручаються потойбічні сили, потрібно тільки сподіватися і боротися. Таємниця роду (2013) - містичний фільм, де молодий хлопець повинен розкрити таємницю, яку зберігає його родовід. Сили зла намагаються схилити його на свою сторону, використовуючи всілякі хитрощі. Перед Бреттом стоїть вибір: справжнє призначення або власноруч «зіткана» доля. Результат вибору невідомий, адже кілька поколінь поспіль рід Етос зберігав страшну таємницю.

Країна: США
Повна назва: Таємниця роду /
Дата виходу фільму: 27 вересня 2013
Дата виходу на DVD: 19 вересня 2013

У ролях:
Режисер:
Жанр: фентезі, трилер
Тривалість: 92 хв / 01:32
Таємниця роду (2013)

Дивитися фільм Таємниця роду (2013) в хорошій якості

Таємниця роду (2013)Таємниця роду (2013)Таємниця роду (2013)

Тайна рода (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.