Фільми онлайн » Фільми » Репродукція (2018)

Репродукція (2018) дивитися онлайн

Replicas

Про фільм Репродукція (2018) українською мовою:

Серйозна аварія призвела до загибелі майже всього сімейства. Вижити вдалося тільки Фостеру. Чоловікові, що не належить до числа невдах і скигліїв, складно пережити втрату. Рідні були всім сенсом життя. Їх смерть зробила подальше існування вдівця безглуздим. Спочатку вчений сподівався, що зможе впоратися з особистим горем завдяки переїзду. Він змінив місце проживання, але біль в душі не згасла, вона як і раніше мучить дослідника. Не допомогла і повна концентрація на роботі. Виконання професійних обов'язків майже неможливо, оскільки хвиля відчаю і почуття безвихідності постійно заважають. Щире співчуття колег і їх підтримка також не призводять до необхідного результату. Все марно.

Нормально жити в невеликому маєтку не виходить. Навіть тут спогади про колишні щасливі дні, коли всі близькі люди були живі, не дають спокою. Повний самотність посилюється щодня. Завести нові знайомства, відволіктися від важких роздумів не виходить. У певний момент чоловік опинився на межі суїциду. Лише щаслива випадковість уберегла від фатального вчинку. Єдиним вирішенням проблеми здавалося використання можливостей лабораторії, в якій вчений працює. Персонал займається секретними експериментами, в тому числі клонуванням. Фостер вирішив створити копії своїх загиблих родичів. Він почав з покійної дружини. В той момент експериментатор не здогадувався, до яких непередбачених наслідків призведе його затія.

Дивитися фільм Репродукція (2018) кіного безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Репродукція (2018)

Дивитися фільм Репродукція (2018) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Репродукція (2018) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Репродукція (2018)Репродукція (2018)Репродукція (2018)

Репродукция (2018) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

  • БорзийТіп
  • 20 лютого 2019 17:17
  • 0
Відмінний фільм, а головне сама ідея (щось новеньке), дивилися на одному диханні. Всім раджу подивитися. Моя оцінка 4+ з 5. Правда робота могли б і краще зібрати, в Термінаторі Т-800 на порядок більш сучасний був, хоча і знімався 30 років тому. Ну і бюджет у фільму, за моїми підрахунками, невеликий, але Рівз, як завжди, затягнув. Всім дякую.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.