Гонка століття (2018)

Гонка століття (2018) дивитися онлайн

The Mercy

Про фільм Гонка століття (2018) українською мовою:

Для Дональда Кроухерста участь у грандіозній справі було відмінним шансом поправити фінансові справи. Будучи невиправним авантюристом ще з періоду юності, він неодноразово затівав афери, які приводили часто до сумних наслідків. Тепер фірма, що належить чоловікові, виявилася на межі банкрутства, а її власник по вуха в боргах. Розраховуватися з кредиторами немає можливості. Банківські службовці навіть слухати не хотіли про ймовірну видачу кредита такму несерйозному і безперспективному клієнтові, про діяння якого в місті давно всім відомо. Британець щиро розраховував на отримання головного призу. Змагання Sunday Times Golden Globe Race для нього залишалося останньою надією.

Коли регата стартувала, у Кроухерста були пристойні шанси на перемогу. Він був досвідченим яхтсменом з багаторічним стажем. Гоночне судно вдалося обладнати сучасними (на ті часи) технічними засобами, він постійно підтримував зв'язок з організаторами змагань. Вболівальники не мали можливості візуально спостерігати за всім, що відбувається в Атлантичному океані. Інформація з'являлася виключно завдяки повідомленням від учасників. Ця обставина дозволила Дональду схитрувати. Коли він зрозумів, що грунтовно відстає від лідера, а на яхті виявилися серйозні несправності, чоловік вирішив діяти обманом. Він регулярно передавав брехливі координати свого пересування, хоча насправді перебував в іншому місці.

Дивитися фільм Гонка століття (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Гонка століття (2018)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Фільм заснований на реальних подіях.
  • Спочатку роль Клер - дружини Дональда Кроухерста - повинна була виконувати Кейт Вінслет.
  • Зйомки фільму були настільки екстремальними, що в один із знімальних днів Колін Ферт потрапив до лікарні з вивихом стегна.
  • Про пригоди Дональда Кроухерста був знятий радянський фільм «Гонка століття» (1986 рік).
  • За мотивами подорожі Дональда Кроухерста група Lay It on the Line записала альбом «Crowhurst».

Дивитися фільм Гонка століття (2018) в хорошій якості

Гонка століття (2018)Гонка століття (2018)Гонка століття (2018)Гонка століття (2018)Гонка століття (2018)Гонка століття (2018)Гонка століття (2018)Гонка століття (2018)Гонка століття (2018)

Гонка века (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Було цікаво спостерігати та переживати за людину у морі.
Одиниці із нас здатні на такий зухвалий крок.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.