Дикі предки (2018) дивитися онлайн

Early Man

Про мультфільм Дикі предки (2018) українською мовою:

Мультфільм «Дикі предки» на прикладі окремо взятого племені описує непростий перехід населення планети від кам'яного періоду до більш розвиненого бронзового століття. Печерним людям здавалося, що вони досягли ідеального існування. Вдавалося своєчасно поповнювати запаси їжі. Житла були надійно захищені від непрошених гостей. Вороги і дикі звірі не настільки часто відвідували цю територію, але навіть для таких випадків було в достатку хоробрих воїнів, готових дати гідну відсіч. Юний Даг і його одноплемінники вважали, що досягли піку розвитку, їм не були потрібні радикальні зміни. Плем'я залишалося повністю задоволеним умовами власного існування.

Дикуни не знали, що відбувається за межами території їх проживання. Втім, їх не особливо хвилювало це питання. І все ж невблаганний прогрес торкнувся і цих первісних земель. Одного разу з'явився несподіваний гість, який заявив про настання бронзового століття. З цього моменту всьому населенню, включаючи дикунів, належало змінити власне життя. Незадоволені печерні мешканці піддавалися переслідуванням, і навіть ізоляції в спеціально відведених місцях. Дикуни спробували протестувати, за що і поплатилися, переконавшись, наскільки серйозна ситуація. Тепер Дагу і його вірного приятеля кабану належить знайти спосіб врятувати одноплемінників. Дивіться мультфільм «Дикі предки» і станете очевидцями численних пригод хороброго юнака.

Дивитися мультфільм Дикі предки (2018) кіного безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Дикі предки (2018)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Головний антагоніст фільму Лорд Нут говорить голосом Тома Хіддлстона з ямайкским акцентом.

Дивитися мультфільм Дикі предки (2018) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Дикі предки (2018) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Дикі предки (2018)Дикі предки (2018)Дикі предки (2018)Дикі предки (2018)Дикі предки (2018)Дикі предки (2018)

Дикие предки (2018) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

  • Віка
  • 26 травня 2018 23:23
  • -1
Як відомо, над такими мультфільмами трудяться роками, величезна команда пихкає в поті чола днями і ночами безперервно, і в результаті виходять такі шедеври мультиплікації як: "Втеча з курника", "Воллес і Громіт та прокляття кролика-перевертня", "Баранчик Шон" і т.д. Але ось як могли працювати сотні людей над таким убогим сценарієм, як? ПОВНЕ Розчарування.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.