Фільми онлайн » Трейлери українською » Астрал 4: Останній ключ (2018)

Астрал 4: Останній ключ (2018) дивитися онлайн

Insidious: The Last Key

Про фільм Астрал 4: Останній ключ (2018) українською мовою:

Еліс Райнер знову опинилася в епіцентрі протистояння з демонічними істотами. Жінка, довгі роки займається настільки непростим ремеслом, усвідомлює ступінь ризику та ймовірність наслідків. Вона розуміє, наскільки важливо уникати найменших помилок, оскільки вони загрожують незворотним наслідкам. Істоти з паралельної реальності періодично прагнуть проникнути у світ людей. Їм не дає спокою жага захоплення нових душ. Мало хто з громадян, що зіткнулися з незрозумілими явищами, здогадуються про масштабність проблеми. Самостійно позбутися від напасті вони не в змозі, оскільки не володіють достатніми вміннями та знаннями.

На цей раз місцем протистояння виявилося прикордонний простір. Тут міць демонів надзвичайно висока. У противників незаперечна перевага. І все ж Еліс не має наміру відступати. З величезним ризиком для власного життя вона готова боротися. Жінка розуміє, серед багатомільярдного населення планети не так багато людей, здатних дати гідну відсіч непрошеним гостям. Райнер належить до числа таких, тому свій потенціал вона зобов'язана використовувати максимально, скількох зусиль це коштувало б психолога, що володіє екстрасенсорними здібностями. Нова місія надзвичайно небезпечна, втім, і раніше боротьба з демонами не була легкою, а перемоги завжди діставалися ціною неймовірних зусиль.

Дивитися фільм Астрал 4: Останній ключ (2018) кіного безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Астрал 4: Останній ключ (2018)

Дивитися фільм Астрал 4: Останній ключ (2018) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Астрал 4: Останній ключ (2018) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Астрал 4: Останній ключ (2018)Астрал 4: Останній ключ (2018)Астрал 4: Останній ключ (2018)

Астрал 4: Последний ключ (2018) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

  • Аргентина
  • 22 березня 2018 18:14
  • 0
Звичайно, не можна порівнювати з попередніми частинами, а особливо з шедевральною першою частиною. Дивитися можна, сюжет нормальний, але немає якоїсь родзинки, чи що. Не тримає в напрузі весь фільм, тож 7 з 10.
  • Zosi
  • 16 березня 2018 12:42
  • 0
bomb Дуже люблю жахи і астрали попередні, як можна було так запороти цю частину, нісенітниця, як і склад акторів і погана дешева гра, на 3 бали з 10, не раджу. cry

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.