Роботодавець (2013)

Роботодавець (2013) дивитися онлайн

The Employer

Про фільм Роботодавець (2013) українською мовою:

Якщо хочете побудувати кар'єру, будьте готові йти по головах. Не такий девіз сучасного суспільства? Питання в іншому, як далеко люди готові зайти заради високооплачуваного робочого місце. Саме це вирішив перевірити режисер Френк Мерле. Вийшовши з-за театральній куліси, він вирішив випробувати свої сили в світовому кіно, представивши на загальний огляд психологічний трилер Роботодавець. У фільмі відзначилися і зірки світового рівня, такі, як Малкольм Макдауелл і Біллі Зейн.

В центрі фільму Роботодавець п'ятеро людей: дві жінки і троє чоловіків, вони абсолютно не знайомі між собою, живуть в різних районах Америки і ніколи раніше не зустрічалися, але все ж є те, що їх об'єднує бажання влаштуватися на роботу. Вони всі фахівці високого рівня, і коли кожен дізнається, що є вільне місце в престижній, нехай і неафиширующей себе компанії, всі йдуть на співбесіди з великими надіями на світле майбутнє. Але вони ще не знають, що прагнення заробити якомога більше зіграє з ними злий жарт. Однак, фільм Роботодавець - це не єдине кіно, в якому розглядаються нюанси того, на що здатна людина заради грошей, слави, кар'єри. Досить пригадати японську фентезійну драму під назвою Хелтер-Скелтер: Пастка Краси, в якій молода дівчина знову і знову піддає себе болісним операціями заради краси.

Бос компанії, у виконанні Малкольма Макдауелла, вирішує трохи пограти: за його вказівкою всіх п'ятьох людей викрадають і накачують наркотиками. Наступного ранку вони зустрічають разом в замкненій кімнаті. Незабаром бос, який спостерігає за своїми підопічними через камеру, оголосить, що на роботу буде прийнятий один - той, хто вибереться з кімнати першим, що ж буде з іншими претендентами на посаду, не повідомляється. Що ж виберуть герої, діяти разом, чи все ж бажання заробляти великі гроші візьме гору. Чи зможуть герої розібратися в ситуації, що склалася швидше, ніж справа дійде до загальних сварок і рукоприкладства, адже в замкненій кімнаті психологічне напруга зростає з кожною секундою.

Багато критики відзначають, що фільм Роботодавець вибудовує соціальну алегорію. Привид капіталізму бродить по всьому сюжетом фільму. Відчайдушний кар'єризм, цинізм керівництва, все це в психологічному трилері Роботодавець (2013) - історії про те, як отримати нову роботу і залишитися в живих.
Роботодавець (2013)

Дивитися фільм Роботодавець (2013) в хорошій якості

Роботодавець (2013)Роботодавець (2013)Роботодавець (2013)

Работодатель (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.