Звалилися небеса (2 сезон)

Звалилися небеса (2 сезон) дивитися онлайн

Falling Skies

Додано 26 лютого 2020 LostFilm 1-5 сезон 10 серія

Про серіал Звалилися небеса (2 сезон) українською мовою:

Хто не любить фантастику? Напевно, таких людей немає, адже кожної людини, так чи інакше, тягне щось незвідане і неразгаданное. Кожен, хоча б один раз у житті, піднімаючи очі на зоряне небо, замислювався, самотні ми у Всесвіті. Швидше за все - ні... І хоча неспростовних доказів того, що десь існує ще раса розумних істот, немає, так само і доказів зворотного. Але перш ніж посилати сигнали в космос в надії знайти там собі подібних, може бути варто задуматися про те, не ворожі вони? Не обернеться довгоочікуваний контакт поневоленням або смертю всього людства? Звалилися небеса 2 сезон дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості (або інша назва цього серіалу Зійшли з небес) продовжує свою розповідь про несподіване вторгнення прибульців і уцілілих після нього людей.

Цих людей залишилося зовсім небагато, всі вони розкидані по світу, і у всіх них одна мета - вижити. Кожен використовує для цього свої кошти. Одні ховаються, де тільки можна, інші намагаються довести загарбникам, що від них живих буде більше користі, ніж від мертвих. Але є ще треті, вони не бояться смерті і хочуть вижити тільки для того, щоб звільнити землю від загарбників. Ніхто не знає, скільки людей залишилося в світі, але кожен сподівається, що десь там є люди, які теж щиро бажають скинути загарбників.

Дії серіалу Звалилися небеса 2 сезон дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості відбуваються в другому полку опору, соединившем воєдино людей далеких від зброї, але виступили проти навколишнього їх зла. В полку не тільки дорослі, але і діти, а іноді й цілі родини, які, незважаючи на навколишнє їх кровопролиття, прагнуть до нормального життя без болю і втрат. Вони не сидять на місці, вони йдуть вперед, вміло ховаючись і знищуючи все більше ворогів. На своєму шляху вони зустрічають інших людей, які надають їм підтримку, а іноді і вступають до лав полку. Звичайно, трапляються у фільмі і негативні герої, але завдяки їм ще сильніше виділяються ті, хто заради своїх рідних і близьких готовий йти до кінця, поки не знищить останнього ворога чи не впаде замертво сам.
Звалилися небеса (2 сезон)

Дивитися серіал Звалилися небеса (2 сезон) в хорошій якості

Звалилися небеса (2 сезон) Звалилися небеса (2 сезон) Звалилися небеса (2 сезон)

Рухнувшие небеса (2 сезон) (2012) 1-5 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.