Заборонене кохання (1 сезон)

Заборонене кохання (1 сезон) дивитися онлайн

Ask-i Memnu

Додано 26 лютого 2020 Профессиональный двухголосый закадровый 1-2 сезон 41 серія

Про серіал Заборонене кохання (1 сезон) українською мовою:

Прекрасний і дійсно ефектний фільм «Заборонене кохання», був знятий в 2008 році, найвідомішим і професійним режисером Джоном Мейбері. Дуже цікавий і інтригуючий сюжет розповідає про те, як молодий валлійський поет Ділан Томас, якого грає Метью Рис, уникає армії через стан здоров'я, але він входить все-таки в число співробітників ВВС в 1940 році в Лондоні. Але насправді він найчастіше займається розпиванням спиртних напоїв, рукоприкладством і красивими, привабливими дівчатами.

Його дівчата, це: дружина Ділана Томаса, її зіграла Сієнна Міллер, і закохана в її чоловіка з самого дитинства Віра, її роль взялася виконувати Кіра Найтлі, і замість того, щоб поділити цього «генія» між собою. Вони вирішили жити втрьох. Але приходить час, коли Віра у відчаї виходить заміж за досить наполегливого солдата, роль якого дісталася Кілліан Мерфі, але Томас не дозволяє, щоб коханка пішла до законного чоловіка і відвозить своїх жінок на свою батьківщину, туди, де валлійські луки, посеред яких він буде регулярно пити, а вони – народжувати від нього дітей.

Це історія про дуже дивні відносини цілого подружжя Томасів можна було зняти по-різному, але режисер Мейбері вибрав дуже дивне для всіх, але в той же час цікаве рішення – милуватися такими відносинами. Тут розповідається про вічні надії і любов, а також про те, наскільки чоловіки можуть бути нерішучими і навіть в деякій мірі «бездушні».

У будь-якому випадку у фільмі «Заборонене кохання» гра акторів на високому рівні, та й зйомки також.
Заборонене кохання (1 сезон)

Дивитися серіал Заборонене кохання (1 сезон) в хорошій якості

Заборонене кохання (1 сезон)Заборонене кохання (1 сезон)Заборонене кохання (1 сезон)

Запретная любовь (1 сезон) 1-2 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Дуже шкода Біхтер.......
нет 27 и 29 серий второго сезона

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.