Чорна Пантера (2018) дивитися онлайн

Black Panther

Про фільм Чорна Пантера (2018) українською мовою:

Королівство Ваканда загубилися в безкрайніх пісках і джунглях африканського континенту. Його жителі не знали горя, поки на території Ваканди не виявили поклади унікального металу вібраніума, здатного поглинати вібрації будь-якої сили. У країну ринули авантюристи і головорізи всіх мастей, здатні знищити все заради цінного видобутку. Загарбники руйнували міста й села, знищували місцевих жителів, не жаліючи навіть маленьких дітей, старих і жінок. Але злочинці не очікували, що у маленької держави є захисник – Чорна Пантера.

Чорну Пантеру вважають містичною істотою, духом, але це реальна людина – Т'Чалла, наслідний принц Ваканди. У потрібний момент він одягається в костюм, закриває обличчя маскою, трубкою і з'являється там, де чекають його допомоги. Юному принцу належить захистити мирних громадян свого королівства від вторгнення чужоземних промислових корпорацій, які мріють про повний контроль над родовищами вібраніума. Блискучий боєць, інтелектуал і вчений, Т'Чалла раз за разом відбиває атаки загарбників. Тільки скільки зможе королівство протриматися у війні, якщо тільки оборонятися? Чорній Пантері належить знайти вихід з положення, щоб рідна країна змогла жити мирно.

Дивитися фільм Чорна Пантера (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Чорна Пантера (2018)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Чорна пантера вперше з'явився як другорядний персонаж у 52 випуск коміксу «Fantastic Four», випущеному в 1961 році. Персонаж так сподобався публіці, що незабаром отримав власну серію коміксів.
  • Вібраніум, що видобувається в Ваканді, є тим самим новим елементом, який Тоні Старк синтезував у «Залізній Людині 2» для складання трикутного реактора. У фільми «Перший Месника» батько Тоні Старка, Говард Старк, винаходить прототип щита з вібраніума, який і стає зброєю Капітана Америки. Примітно, що із заяв обох Старків слід, що, як і за оригінальними коміксами, ніхто не знає про величезні запаси вібраніума в Ваканді, на батьківщині Чорної Пантери.
  • В кінці фільму «Залізна Людина 2» видно інтерактивну карту Землі, на якій розташовані позначки, що вказують різні локації. Серед інших є позначка, що вказує на Ваканду - країну Чорної Пантери.
  • У фільмі «Перший Месник» на карті в штабі організації S. S. R. також є позначка, що вказує на Ваканду.

Дивитися фільм Чорна Пантера (2018) в хорошій якості

Чорна Пантера (2018)Чорна Пантера (2018)Чорна Пантера (2018)

Чёрная Пантера (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Вадим
  • 17 травня 2018 21:58
  • 0
Жах. Хочете Супергеройське кіно? Подивіться Капітана Америку або Залізна людина. Хочете фільм про чорних? Подивіться "Південний централ" або Дуже Страшне кіно. Хочете бойовик про чорних з суперзброєю і тупими жартами? Подивіться Блейда. Але це? ... це шлак.
  • Рекорд
  • 22 березня 2018 18:18
  • 0
Фільм звичайно незвичайний. Я в перше побачив подібну ідею в фільмах. (Африканські країни як зазвичай вважають третіми країнами світу щодо розвитку і життєвого рівня). Але в цьому фільмі можна побачити передову Африку крутіше навіть Китаю і США. Це звичайно радує глядача своєю інноваційною ідеєю. Ось тому за ідею найвищі оцінки. Це ж можна сказати і за спецефекти фільму. Але за акторську гру оцінки не високі (так собі). Можна було б зіграти краще. Сюжет ідейний, хороший, але в цілому кульгає.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.